Mining elektrik tüketimi

O rakam değişir sabit değil. Ben son 1 ayda 700 TL aldım elektrik düşünce.
Valla hadi inşallah kardeşim ya ben sistemi alalı 4 ay oldu keşke aldığım gün mining başlasaydım çok zaman kaybettim çokk :) :)
2070S kullanan arkadaşım hiç ayar çekmeyince 240W diyordu. Sonra zaten faturaları ikiye katlanmış :D.
Mining yapacaksan ayarlama gerçekten şart benimde 110 olan tüketimim overclock sonrası 85 w düştü

Vallahi hadi inşallah kardeşim ya ben sistemi alalı 4 ay oldu keşke aldığım gün mining başlasaydım çok zaman kaybettim çokk :) :)

Mining yapacaksan ayarlama gerçekten şart benim de 110 olan tüketimim overclock sonrası 85 W düştü.

Hocam bende alalı 3 yıl oldu yeni başladım gerçekten iyi para var gibi duruyor 5 günde 130 TL yaptım oyun oynamak yerine para kazanıyorum 😀. Ben de keşke aldığım zaman başlasaydım diyorum ama zararın neresinden dönülse kârdır.

Açılan konuya insanlar böyle gelince mutlu oluyorum ya çok sağ olun kardeşlerim :)
Hocam bende alalı 3 yıl oldu yeni başladım gerçekten iyi para var gibi duruyor 5 günde 130 TL yaptım oyun oynamak yerine para kazanıyorum 😀. Ben de keşke aldığım zaman başlasaydım diyorum ama zararın neresinden dönülse kârdır.
Aynen öyle kardeşim bende 5. Gündeyim ilk 4 gün binance pool üzerinden kazdım 100 TL yaptım sonrasında ethermine üzerinden kazım yapıyorum kanka monitörün fişini çektim ben kaşanın klavye mouse fişinizde çektim o kazıyor ben telefondan programla kontrol ediyorum artık sadece :) :)

Nvidia GTX 1660 Super 6 GB ile ETH Mining yapmaktayım.
Phonix Miner üzerinden 85 W güç tüketimi gözlemlemekteyim, kasa ile hiç bir işlem yapmamaktayım. Monitörün fişini çekip Mining yapacak şekilde bırakıyorum bilgisayarımı.
Monitörümün fişini çekiyorum.
Bu durumda toplam tüketimim nedir sizce? Bilen biri beni aydınlatırsa gerçekten çok memnun olurum.
İşlemci:Amd Ryzen Rro 3600
Anakart:Asus B450-A II 4400 ddr4
RAM 3200 MHz 16 GB 8*2
Sizce toplam kaç W tüketiyordur?
KW başına 0.65 TL.
Forumda bir arkadaş böyle bir şey atmıştı.belki faydası olur.!

elektril.jpg

Yeni konular

Geri
Yukarı