Mining havuz önerisi

180 mh getirin havuzlara göre şu an bu şekilde..
ben 2miners paribu BTC yatırma adresi ile günlük 20 cent ile BTC olarak paribu ya ödeme alıyorum onu 3tl komisyonla günlük çekiyorum tl olarak.tavsiye ederim.arada ethermine a göre getiri biraz düşsede 1-2 gün sonra topluyor oda 20 ile 70 cent arası aldığı fee ücretine değimez.kazdığımda btc olarak birikiyor ha eth ha btc beraber gidiyorlar zaten sonuçta sadece 20 cent + 3 tl ile paramı cebime koyuyorum.
Eki Görüntüle 1231092

Eki Görüntüle 1231093
Ethermine şuan 178mh ile 12.5usd veriyor. Dün 13.95 civarıydı. Eth düşünce kazançta düşüyor.

180 mh getirin havuzlara göre şu an bu şekilde..
ben 2miners paribu BTC yatırma adresi ile günlük 20 cent ile BTC olarak paribu ya ödeme alıyorum onu 3tl komisyonla günlük çekiyorum tl olarak.tavsiye ederim.arada ethermine a göre getiri biraz düşsede 1-2 gün sonra topluyor oda 20 ile 70 cent arası aldığı fee ücretine değimez.kazdığımda btc olarak birikiyor ha eth ha btc beraber gidiyorlar zaten sonuçta sadece 20 cent + 3 tl ile paramı cebime koyuyorum.
Eki Görüntüle 1231092

Eki Görüntüle 1231093
Hocam 2 miners iyi de bu 20 cent olayını anlamadım.

Hocam 2 miners iyi de bu 20 cent olayını anlamadım.
2miners sitesine gir bilgi var orada türkçe olarak.

Min. Ödeme Değeri
ETH($22 / 0.0004 BTC)
Minimum 0.005 ETH
Ödemenizi Bitcoin (BTC) olarak alın.
Her ödeme için 0,2 dolardan az ödeyin.

yukarıdaki şekilde hocam
miner a binance veya herhangi bir borsanın btc yatırma adresini ve 2miners eu server adresini bu kadar.
gene eth kazacaksın ödemeyi 0.20 cent komisyonla alacaksın min eşik 0,005 eth buna ben 1.5 günde erişiyorum 2. günde alıyorum ödemeyi
0,005 eth a 24 saatte erişirsen 24 saate bir hesabına kazıdığın eth lar btc olarak 0.20 komisyonla yatar.

not : ethermine gas ücreti (gwei) ödüyorsun yaa 20 centte o demek transfer komisyon

2miners sitesine gir bilgi var orada Türkçe olarak.

Minimum Ödeme Değeri
ETH($22 / 0.0004 BTC)
Minimum 0.005 ETH
Ödemenizi Bitcoin (BTC) olarak alın.
Her ödeme için 0,2 dolardan az ödeyin.

Yukarıdaki şekilde hocam
Miner a Binance veya herhangi bir borsanın BTC yatırma adresini ve 2miners eu server adresini bu kadar.
Gene ETH kazacaksın ödemeyi 0.20 cent komisyonla alacaksınmin eşik 0,005 ETH buna ben 1.5 günde erişiyorum 2. günde alıyorum ödemeyi
0,005 ETH'a 24 saatte erişirsen 24 saate bir hesabına kazıdığın ETH'lar BTC olarak 0.20 komisyonla yatar.

Not: Ethermine gas ücreti (gwei) ödüyorsun yahu 20 centte o demek transfer komisyon

Ödemeyi manuel olarak çekiyorsak ben 1 ay bekletir bir nevi komisyonda ödemem?
Bu şekilde olur mu?

Bu şekilde olur mu?
tabikii ödeme 0,005 22 dolarda gelir oto ama sen örn 0,1 eth yaparsın 450 dolar da gelir gibi.
ben ellemedim kripto ile işim yok hemen tl alıp bist 100 hisseye yatıyorum YTD.
Bu şekilde olur mu?
ethermine a kaç para ödedin en son komisyon ben en son 12 dolar verdim

Hocam bilginiz var mı bu konuda bilmiyorum ama Ethermine da gas ücreti olmadan göndermek için metamask kullanıyorlar sizce ne kadar sağlıklı? Şu an metamask cüzdanına bağladım Ethermine da kazım yapıyorum ama inşallah param boşa gitmez.
Bilgim yok hocam.
GAS ücreti nedir?
Bana en kârlı mining havuzu lazım hocam direk eğer GAS ücretinden daha fazla kazandıracaksa sorun olmaz.
Garanti bir şey demek zor. Ama günlük çekmek şart değilse 2Miners'ın seçilme sebepleri azalıyor.

Geri
Yukarı