Mining havuz ve madenci seçimi önerisi

• Konuyu başlatan GGWP
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 45
  • Görüntüleme 18B
Yukarıda bana OC ayarları yazmıştılar dün bayağı bir kurcaladım programı ayarları vs. şunu anladım Afterburner ile hangi ayarı yaparsam yapayım sadece Memory clock hasrateyi etkiliyor Core clock en son getirsek bile 0.30 mh arttırıyor. Peki bu durumda niye Core clock arttıyoruz direk en dipe çeksem daha mantıklı değil mi?

Bir de bu Power limit anladığım kadarıyla kartın daha az güç çekmesi için ayarlanıyor bunu en dip ne kadar yapabiliriz güvenli sınır nedir RX 5500XT için?

@android3

Yukarıda bana OC ayarları yazmıştılar dün bayağı bir kurcaladım programı ayarları vs. şunu anladım Afterburner ile hangi ayarı yaparsam yapayım sadece Memory clock hasrateyi etkiliyor Core clock en son getirsek bile 0.30 mh arttırıyor. Peki bu durumda niye Core clock arttıyoruz direk en dipe çeksem daha mantıklı değil mi?

Bir de bu Power limit anladığım kadarıyla kartın daha az güç çekmesi için ayarlanıyor bunu en dip ne kadar yapabiliriz güvenli sınır nedir RX 5500XT için?

@android3

Ben daha önce binance pool kullanıyorum. Ona kıyasla 2miners daha kazançlı oluyor.
2miner'da ödemeler nasıl oluyor pek anlamadım. Min. ödemeyi mesela 0.0005 seçtim, bir gün içinde iki kere 0.0005 olursa iki ödeme yapıyor mu? Yoksa Binance Pool gibi belirli saatleri mi bekletiyor?
@Nikneyime
2miner'da ödemeler nasıl oluyor pek anlamadım. Min. ödemeyi mesela 0.0005 seçtim, bir gün içinde iki kere 0.0005 olursa iki ödeme yapıyor mu? Yoksa Binance Pool gibi belirli saatleri mi bekletiyor?
@Nikneyime
Diğer konuda yazmışsınız sanırım cevabı, teşekkürler buradan. :D

2Miner'da ödemeler nasıl oluyor pek anlamadım. Minimum ödemeyi mesela 0.0005 seçtim, bir gün içinde iki kere 0.0005 olursa iki ödeme yapıyor mu? Yoksa Binance pool gibi belirli saatleri mi bekletiyor?
@Nikneyime

Şu an 0,0005 ETH($2.08 / 0.3702 nano) yapıyor sen 24 saate bunun üstü ne kazdın eth karşılığı nano olarak heabında hesabında bu al limit.

Hocam ben gerçekten çözemedim bu ayar yapma olayını. Şimdi sizin verdiğiniz değerler bana uymuyor yani siz VRAM clock 2100 demişsiniz mesela fakat benim programımda 1860'dan öteye izin vermiyor. Yani acaba benim driverımla alakalı bir durum mu lütfen bu konuda yardımcı olur musunuz?

Dosya Ekleri

• Ekran görüntüsü 2021-10-26 205119.png
    Ekran görüntüsü 2021-10-26 205119.png
    217,6 KB · Görüntüleme: 22
  • Ekran görüntüsü 2021-10-26 205151.png
    Ekran görüntüsü 2021-10-26 205151.png
    493,3 KB · Görüntüleme: 27
@Nikneyime

Diğer konuda yazmışsınız sanırım cevabı, teşekkürler buradan. :D
Her gün saat 15:00'da ödeme yapılmaya başlar. Tahmini 1-2 saat içerisinde hesabınıza geçer.
Hocam ben gerçekten çözemedim bu ayar yapma olayını. Şimdi sizin verdiğiniz değerler bana uymuyor yani siz VRAM clock 2100 demişsiniz mesela fakat benim programımda 1860'dan öteye izin vermiyor. Yani acaba benim driverımla alakalı bir durum mu lütfen bu konuda yardımcı olur musunuz?
Morepowertool ile bu limiti artırabilirsiniz.

Detaylı anlatım videosu:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Her gün saat 15:00'da ödeme yapılmaya başlar. Tahmini 1-2 saat içerisinde hesabınıza geçer.
Tam konu açacaktım sizi yakalamam iyi oldu, çalışma mantığı Binance Pool ile benzer mi? Binance'de 7/24 kazmazsak kazancımız düşüyordu, 2miner'da kazmayı bırakıp 3 4 saat oyun oynasam sorun olur mu acaba?

Tam konu açacaktım sizi yakalamam iyi oldu, çalışma mantığı Binance Pool ile benzer mi? Binance'de 7/24 kazmazsak kazancımız düşüyordu, 2miner'da kazmayı bırakıp 3 4 saat oyun oynasam sorun olur mu acaba?
15 dakika kazım yapmazsanız ödül alamazsınız. Zaten kazım yapmadığınız için kazanç da düşer :) Ne kadar ekmek o kadar köfte misali. Bütün havuzlarda geçerli bu.
Oyun oynarken kapatmayın, öyle deneyin.

15 dakika kazım yapmazsanız ödül alamazsınız. Zaten kazım yapmadığınız için kazanç da düşer :) Ne kadar ekmek o kadar köfte misali. Bütün havuzlarda geçerli bu.
Oyun oynarken kapatmayın, öyle deneyin.
Hayır bence beni tam anlamadınız, mesela Binance'de 12 saat kazmayla Ethermine'da 12 saat kazma arasında büyük bir fark oluyordu.

Hayır bence beni tam anlamadınız, mesela Binance'de 12 saat kazmayla Ethermine'da 12 saat kazma arasında büyük bir fark oluyordu.
Havuzlardaki kazançlar madencilerin buldukları blok sayısına göre değişir hocam. Her gün aynı kazancı alamayabilirsiniz.
Bu yüzden kısa süreli pool denemeleri sizi yanıltır. En azından 3-4 gün deneme yapın. Çoğu havuzda benzer kazançlar aldığınızı görebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı