Mining için güç kaynağı önerisi

YigitllCelik

Decapat
Daha fazla  
Merhaba, 4X RTX 3060 2X GTX 1660.
Ekran kartları ile mining yapıyorum. Güç kaynağı olarak fiyat performans olarak ne hangisini önerirsiniz?

Son düzenleyen: Moderatör:
Everest ve Rampage için c4 diyorlar. Forumda bununla ilgili açılmış konulara bakabilirsiniz.
Mininigle alakanız yok sanıyorum. Biraz araştırabilirsiniz attığım PSU'yu.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
bilginiz olur bir bakın.

Son düzenleme:
Mininigle alakanız yok sanıyorum. Biraz araştırabilirsiniz attığım PSU'yu.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
bilginiz olur bir bakın.
Aynen, mining yapan youtuber bunu almış, o yüzden dünyanın en iyi güç ünitesi bu. İkna oldum şimdi. Forumda bir çok teknik inceleme yapanlar anlamıyor bu işlerden.

Aynen, mining yapan youtuber bunu almış, o yüzden dünyanın en iyi güç ünitesi bu. İkna oldum şimdi. Forumda bir çok teknik inceleme yapanlar anlamıyor bu işlerden.
Yok hocam siz haklısınız :D 165K para yatıran (birkaç kişi daha var tabii aynı PSU'yu kullanan) Youtuberlar yanlış yapmış. İyi forumlar.

3100 TL'e 1650W güç kaynağı almak mantıksız. 1000 TL'e 2 tane gold 850W güç kaynağı alın, 35 TL'lik aparatla bağlayın.
Hocam ben pek bulamadım ama sizin var mı önereceğiniz bir şey. Ben 3 tane PSU çalıştırıyorum yükü yarıdan az PSU'ların ama başka coine geçersem sıkıntı olmasın diye 1650W alacaktım. Önerinize göre ben de bakabilirim.

Geri
Yukarı