Mining yapılan 3090 ve X470 anakart 29.500 TL'ye alınır mı?

Soğutma bloğu istediği kadar büyük olursa olsun, sıcaklıkları görmeden yorum yapmam. Büyük büyük soğutmaları olup rezil sıcaklıkları olan çok ürün var piyasada. Miningde eğer gerçekten ısınmadığına dair bir kanıtın varsa sorun yok. Ama şöyle bir şey var, ısınmıyorsa bile o kartı kullanan adamın nasıl kullandığını bilemezsin.
Kendisi düşük sıcaklıkta, termal padlerle ve özel soğutmayla yapıldığını iddia ediyor.

İşlemciniz nedir?
Daha sistemin herhangi bir parçası bulunmuyor elimde.
Bu ikisini alıp üstüne tamamlamayı düşünüyordum.

Kendisi düşük sıcaklıkta, termal padlerle ve özel soğutmayla yapıldığını iddia ediyor.

Daha sistemin herhangi bir parçası bulunmuyor elimde.
Bu ikisini alıp üstüne tamamlamayı düşünüyordum.
O halde X470 bir anakart tercihi mantıksız olacaktır. Eski bir çipset çünkü.

Bence sıfırdan sistem topluyorsanız bütçenizi belirttiğiniz yeni bir konu açıp komple sistem önerisi isteyin.

Soğutma bloğu istediği kadar büyük olursa olsun, sıcaklıkları görmeden yorum yapmam. Büyük büyük soğutmaları olup rezil sıcaklıkları olan çok ürün var piyasada. Miningde eğer gerçekten ısınmadığına dair bir kanıtın varsa sorun yok. Ama şöyle bir şey var, ısınmıyorsa bile o kartı kullanan adamın nasıl kullandığını bilemezsin.
Hatırladığım kadarıyla Memory Temp : 88 derece idi. Harika bir değer.
Teşekkür ederim öncelikle.
Ekran kartının fiyatı 27.500 TL ve anakart 2000 TL.
Ekran kartını zaten biraz zorlayarak alacaktım, daha ucuza bulursam belki düşünürüm.
Anakart hakkındaki yorumlarınız nedir?
Anakartı kullanmadım. Yorum yapmam doğru olmayacak. Daha iyi bilen arkadaşlar yardımcı olacaktır.
İyi günler dilerim.

Anakartı kullanmadım. Yorum yapmam doğru olmayacak. Daha iyi bilen arkadaşlar yardımcı olacaktır.
İyi günler dilerim.
Yorumlarınız için teşekkür ederim iyi günler.

O halde X470 bir anakart tercihi mantıksız olacaktır. Eski bir çipset çünkü.

Bence sıfırdan sistem topluyorsanız bütçenizi belirttiğiniz yeni bir konu açıp komple sistem önerisi isteyin.

Eğer güzel bir anakart değilse yakında belli bir bütçe üzerine sıfırdan sistem toplamayla ilgili bir konu açacağım.
Yorumlarınız için çok teşekkür ederim.

Eğer öyleyse güzelmiş gerçekten.
Eğer güzel bir anakart değilse yakında belli bir bütçe üzerine sıfırdan sistem toplamayla ilgili bir konu açacağım.
Yorumlarınız için çok teşekkür ederim.
2022 yılında alınmaz hocam o anakart. İyi veya kötü olması pek önemli değil. Eski sonuç olarak. Zaten 29.500 TL sadece bahsi geçen 2 ürün için pahalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı