Mining yapılan 3090 ve X470 anakart 29.500 TL'ye alınır mı?

Bilinçsiz mining yapan sayılıdır ama bilinçsiz yorum yapan hayli fazla :D
Kendin bilinçlisin diye herkesi bilinçli sanma bence. Sadece bu forumda bile en az 300-400 tane bilinçsiz miningci buluruz zorlasak.
Bakabilirmisiniz. Sizce nasıl? Gaming X Trio sizi memnun etti mi ? :)))
Videoda oyun testi var. Oyunlar VRAM'leri devasa yüklere sokmazlar ve ısındırmazlar.

1667735077877.png

Kasa olmadığını söyledi
Rtx 3090 kasada mining çok mümkün değil.. Rig sistemi vardır %90
Kendin bilinçlisin diye herkesi bilinçli sanma bence. Sadece bu forumda bile en az 300-400 tane bilinçsiz miningci buluruz zorlasak.

Videoda oyun testi var. Oyunlar VRAM'leri devasa yüklere sokmazlar ve ısındırmazlar.

Eki Görüntüle 1564657
O video'da sogutma bloğunu gösteriyordu ben o nedenle sizinle paylaşmıştım :(

Yorumlar almamak yönünde olduğu için ve benim de zaten fikrim almama yönüne daha yatkın olduğu için almamayı düşünüyorum.
Konu hakkında konuşan herkese teşekkürler.

Yorumlar almamak yönünde olduğu için ve benim de zaten fikrim almama yönüne daha yatkın olduğu için almamayı düşünüyorum.
Konu hakkında konuşan herkese teşekkürler.
Çok kısa ek yapmalıyım. O kart cidden güzel fakat fiyatı çok pahalı. Aslında burada ki tek sorun fiyatı gibi duruyor bilginiz olsun.

Rtx 3090 kasada mining çok mümkün değil.. Rig sistemi vardır %90

O video'da sogutma bloğunu gösteriyordu ben o nedenle sizinle paylaşmıştım :(
Soğutma bloğu istediği kadar büyük olursa olsun, sıcaklıkları görmeden yorum yapmam. Büyük büyük soğutmaları olup rezil sıcaklıkları olan çok ürün var piyasada. Miningde eğer gerçekten ısınmadığına dair bir kanıtın varsa sorun yok. Ama şöyle bir şey var, ısınmıyorsa bile o kartı kullanan adamın nasıl kullandığını bilemezsin.

Çok kısa ek yapmalıyım. O kart cidden güzel fakat fiyatı çok pahalı. Aslında burada ki tek sorun fiyatı gibi duruyor bilginiz olsun.

Teşekkür ederim öncelikle.
Ekran kartının fiyatı 27.500 TL ve anakart 2000 TL.
Ekran kartını zaten biraz zorlayarak alacaktım, daha ucuza bulursam belki düşünürüm.
Anakart hakkındaki yorumlarınız nedir?

Geri
Yukarı