Mining yapılmış 1660 Super alınır mı?

Hocalarım ekran kartım bozulduğu için bir süredir 2. el ekran kartı bakıyorum. Bugün baktığımda bir satıcının 3 ilan eklediğini gördüm fiyatların uygun olması dikkatimi çekti 3 kart da GTX 1660 Super ama markalar farklı (MSI, ASUS, Galax(çift fanlı)) fiyatlar hemen hemen aynı ilan detaylarında 1.5 ay mining yapıldığı tüm testlerin canlı bir şekilde yapılabileceği yazıyor sizce alınır mı? Alınırsa hangisini tercih etmeliyim? Şimdiden yanıtlarınız için teşekkürler.

MSI ve ASUS iyi marka ama ikisinden birini seç desen ben ASUS derim hangisini seçeceğin sana kalmış.

İkisi de tek fanlı ama hocam ITX deniyor galiba bunlara.

Çok bir sıkıntı olacağını düşünmüyorum istiyorsan çift fanlı olanı alabilirsin ama sanırım pek bilinmedik bir marka olduğundan önermem. Bazı insanlar internette Galax markasına iyi demiş bunu gözden geçirerek seçim yapın.

Son düzenleme:
Hocalarım ekran kartım bozulduğu için bir süredir 2. el ekran kartı bakıyorum. Bugün baktığımda bir satıcının 3 ilan eklediğini gördüm fiyatların uygun olması dikkatimi çekti 3 kart da GTX 1660 Super ama markalar farklı (MSI, ASUS, Galax(çift fanlı)) fiyatlar hemen hemen aynı ilan detaylarında 1.5 ay mining yapıldığı tüm testlerin canlı bir şekilde yapılabileceği yazıyor sizce alınır mı? Alınırsa hangisini tercih etmeliyim? Şimdiden yanıtlarınız için teşekkürler.
Alınmaz.

Testlerine göre hocam.

FurMark'ta 10dakikalık test etsinler sonuçlarına bakalım.

Testlerine göre hocam.

Buda MSI olan.

@SEMIKAANCAKIR

Son düzenleme:

Bu da MSI olan.

@SEMIKAANCAKIR

Hangisi serin çalışıyorsa onu alın.

Biri 68 diğeri 72 derece. 68 olanın MHz değeri de daha yüksek.

Ne kadar yapmış, garantisi var mı, bakımlarını yapmış mı, hangi derecelerde çalışmış, asıl önemli olanlar bunlar. 6700XT aldım 3 ay mining yapılmış. Hiçbir mininge bulaşmayan RX 6600'ümden daha serin çalışıyor.

FurMark testinde iyi sonuç veriyorsa alınabilir. Tabi garantisi olmayan ikinci el kart her zaman bir risk. Bunun da bilincinde olmak lazım.

Ne kadar yapmış, garantisi var mı, bakımlarını yapmış mı, hangi derecelerde çalışmış, asıl önemli olanlar bunlar. 6700XT aldım 3 ay mining yapılmış. Hiçbir mininge bulaşmayan RX 6600'ümden daha serin çalışıyor.

FurMark testinde iyi sonuç veriyorsa alınabilir. Tabi garantisi olmayan ikinci el kart her zaman bir risk. Bunun da bilincinde olmak lazım.
Hocam zaten mining yapınca garanti gitmiyor mu?

Biri 68 diğeri 72 derece. 68 olanın MHz değeri de daha yüksek.
68 olan MSI

Yeni konular

Geri
Yukarı