Mining yapılmış ikinci el ekran kartı nereden alınır?

Huha57

Decapat
Daha fazla  
Stoklar çok kötü durumda olduğundan ve elimde bulunan 4 GB RX 560 artık yeterli gelmediğinden ikinci el bir ekran kartı arıyorum. İnsanlar "mining yapılmış ekran kartı kullanılmaz" diye saçma bir inanışta olduğu için mining yapılmış bir ikinci el kartı çok daha ucuza alabileceğimi fark ettim ancak hiçbir yerde bulamıyorum. R5 1500X ile darboğaz yapmayacak, ikinci el ve mining yapılmış bir kart nereden bulabilirim?

Stoklar çok kötü durumda olduğundan ve elimde bulunan 4 GB RX 560 artık yeterli gelmediğinden ikinci el bir ekran kartı arıyorum. İnsanlar "mining yapılmış ekran kartı kullanılmaz" diye saçma bir inanışta olduğu için mining yapılmış bir ikinci el kartı çok daha ucuza alabileceğimi fark ettim ancak hiçbir yerde bulamıyorum. R5 1500X ile darboğaz yapmayacak, ikinci el ve mining yapılmış bir kart nereden bulabilirim?

Biri kartı mining yaptım yazıp fiyatı düşük vermez yani bulamazsın.

Öncelikle 2. el olarak mining çıkması veya normal fiyata bir kart almak için mining kazanaçlarının düşmesi lazım, daha sonra sarı sitede her yer 2. el ekran kartıyla dolup taşacak o zaman alabilirsiniz. Genelde mining yapanlar kartlarla işi bitince toptan 1 kişiye satıyor o alan kişide sarı sitede satıyor, eğer tanıdığınız mining yapan birisi varsa 1 kart ayırmasını söyleyebilirsiniz. Başka yapacak bir şey yok.

Peki R5 1500X ile darboğaz yapmayacak uygun fiyatlı bir ikinci el ekran kartı bulursanız atabilir misiniz ben bulamıyorum da? Mining kısmı önemli değil uygun fiyatlı olsun yeter.

Hocam size bir sorum olacaktı ama rx 560 4gb ekran kartı almayı düşünüyorum cs ve ets2 performansı nasıl memnun musunuz

Hocam size bir sorum olacaktı ama rx 560 4gb ekran kartı almayı düşünüyorum cs ve ets2 performansı nasıl memnun musunuz
Gayet iyi oynatıyor bir sorunu yok ancak ben AAA oyunlar oynamak istediğimden ve büyük çaplı oyunlar için yetersiz olduğundan memnun değilim. LoL Valorant CS veya ETS2 gibi oyunları gayet iyi full ayarlarda çalıştırabiliyor. Tabii işlemciniz ve sistemin geri kalanı da önemli.

Gayet iyi oynatıyor bir sorunu yok ancak ben AAA oyunlar oynamak istediğimden ve büyük çaplı oyunlar için yetersiz olduğundan memnun değilim. LoL Valorant CS veya ETS 2 gibi oyunları gayet iyi Full ayarlarda çalıştırabiliyor. Tabii işlemciniz ve sistemin geri kalanı da önemli.

Teşekkürler 16 GB RAM +Ryzen 3 1200 AF ile düşünüyorum CS ve ETS 2 oynatması yeterli tekrar teşekkür ederim.

Yeni konular

Geri
Yukarı