Mining yapılmış RX 3060 vs temiz RX 570

Mining kartla oyunları crash yemekten açamayanlar mı dersin, oyundayken mavi ekran yiyenler mi dersin. Bu kadar özgüveni neye borçlusun?
Eğer ayarları ve bakımları düzgün yapılırsa mining oyun oynamaktan bile daha az güç tüketiyor. Bir 3060 kullanıcısı olarak oyundayken 170 watt 57-58 derece yüzde 70 fan hızı mining yaparken 100 watt 55 derece yüzde 30 fan hızı. 1 yıl boyunca full mining yaptım kart parası çıktı ve daha 1 tane bile hata almadım. Herkesde aynı sorun olacak diye bir şey yok 3060 alıp deneyebilir.

Hocam herkesin aklına böyle şeyler geliyorda çok yakın arkadaşım alırsam kullanırım yani satma gibi bir durum olmaz.

Hiç almamaktansa 3060 alıp kullanmamak daha iyidir. Satmak istersen bozuldu deyip satabilirsin ya da paraya çok ihtiyacım vardı diyebilirsin. Arkdaşın diye ayıp olacak hali yok.

Mining çıkışlı kartlar eğer sahibi ilgileniyorsa normal bir karttan daha bakımlı oluyor esasen. Padleri değişmesi tozu alınması vs. derken. İdeal bir seçenek değil tabii ki ama öcüymüş gibi de kaçmamak lazım her durumda. 3060'ı değerlendirin derim ben. RX 570 miadı dolmuş bir kart.
Rx 570 miadı dolmuş bir kart değildir.

Geri
Yukarı