Mining yapmaya devam ediyor musunuz?

En iyisini yapmışsınız. Belki ömürleri dolmaya bile başlamıştır. Şimdi kazandığınız para yanınıza kâr kaldı.

Baktım piyasa kötüye gidiyor çıkarttım elimden çünkü kazançlar yarıdan fazla düştü 1 yıldan fazla kullanıyorum güç kaynağı falanda sıkıntı çıkarınca hepsini toplu verdim kurtuldum.

Ayarlarınızı ve aldığın mh değerini birlikte SS alıp atar mısın? 3060 en iyi ihtimalle 50.5 mh veriyor da.

En iyi ihtimal? İstersem azıcık daha OC yapıp 51.8'i zorlayabilirim ama riske gerek yok. Samsung GDDR6 bellek kullanıyorum (Zotac AMP 3060 white Edition.)

Dosya Ekleri

• IMG-20220529-WA0012.jpg
    IMG-20220529-WA0012.jpg
    52,2 KB · Görüntüleme: 76
1 sene önce GT 220 ile mining yaptım delirdim ben bir daha mining yapmam oyuncuyum ben ne işim olsun mining yapanlarada sinirliyim ekran kartı stokları saniyesinde bitiyor.

1 sene önce GT 220 ile mining yaptım delirdim ben bir daha mining yapmam oyuncuyum ben ne işim olsun mining yapanlarada sinirliyim ekran kartı stokları saniyesinde bitiyor.
Bunu hangi zaman için söylüyorsunuz ? Son 2-3 aydır stok da indirim de yeterince yapıldı ve şu anda da yapılmaya devam ediyor. Stok sorunu kesinlikle yok.

Geri
Yukarı