MIR4'te Windows 10 ekranı hareketsizlikten kapanmıyor

Peacehb

Femtopat
Daha fazla  
Mir4 adlı oyuna başladım. Bu oyun bilgisayarda açık iken bilgisayar Power Saving moduna geçmiyor ve ekran kapanmıyor. Manuel olarak ekranı kapatmaya da üşeniyorum. Hangi çözümleri üretebilirsiniz merak ediyorum. Sadece o oyun açıkken yapıyor normalde ekran otomatik kapanıyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
Pencere moduna veya Kenarlıksız moda alırsanız belki ekranı kapatabilir. Bazı oyunlar Tam Ekrandayken de kapanıyor orası ayrı. Bir deneyin isterseniz.

Pencere moduna veya Kenarlıksız moda alırsanız belki ekranı kapatabilir. Bazı oyunlar Tam Ekrandayken de kapanıyor orası ayrı. Bir deneyin isterseniz.
Oyun zaten Window Mode da çalışıyor, F11 ile tam ekran yapılabiliyor, sanki Chrome dan film izlermiş gibi.
Oyunda sürekli çalıştığı için ekranın kapanmasını engelliyor sanırım ama bir çözümü illa ki vardır onu bulamadım.

Sorunum hala devam ediyor o kadar şey denedim çözemedim bence sorunu aslında aşırı basit ama bilmiyorum.

{
timeout /t 1800
powershell.exe -Command "(Add-Type '[DllImport(\"user32.dll\")]public static extern int SendMessage(int hWnd,int hMsg,int wParam,int lParam);' -Name a -Pas)::SendMessage(-1,0x0112,0xF170,2)"
}

Üstteki komutlar ile sorunu alternatif olarak çözdüm, bat dosyasına yazmış olduğum komutları çalıştırdıktan 30 dakika sonra display i devre dışı bırakması için ayarladım.

Son düzenleyen: Moderatör:

Yeni konular

Geri
Yukarı