Misafir çocuğu çeşitleri

Vardı açıyordum NFS oynuyordu. oyun kolu ile oynatıyordum kırmıyordu zaten. Benim klavyenin ışığı sönünce beni çağırmıştı ışık açılıp kapanabiliyor zaten demiştim çocuk üzülmüştü ama :D.

Ulan ne şerefsiz misafir çocukları varmış. Ben küçükken abinin yanına oturur oyununu izlerdim. Hiç böyle aksiyon yaşamadım.

Özellikle de bilgisayarı kurcalayan misafir çocuklarının türlü türlü çeşitlerini görenler var.
System32'yi silenini de gördük, CS:GO'da hile açıp VAC ban yedirtenini de gördük, bilgisayarına virüs bulaştıranını da gördük, ekipmanları harcayanları da.
Peki siz hangi çeşitlerine denk geldiniz? Ayrıca merak ediyorum, siz hiç sizden izinsizce siz yokken bilgisayarınıza oturup Windows 10 sürümünüzü Insider sürüme geçiren bir misafir çocuğu gördünüz mü?
MasterPiece oyun açıpta, beğenmeyen oyun cahilleri olan misafir çocukları.

Özellikle de bilgisayarı kurcalayan misafir çocuklarının türlü türlü çeşitlerini görenler var.
System32'yi silenini de gördük, CS:GO'da hile açıp VAC ban yedirtenini de gördük, bilgisayarına virüs bulaştıranını da gördük, ekipmanları harcayanları da.
Peki siz hangi çeşitlerine denk geldiniz? Ayrıca merak ediyorum, siz hiç sizden izinsizce siz yokken bilgisayarınıza oturup Windows 10 sürümünüzü Insider sürüme geçiren bir misafir çocuğu gördünüz mü?

Gelen çocuklar abi şu oyunu oynayabilir miyim? Der izin veririm. Yani çocuk bozsada canı sağ olsun. Ben küçükken abi oynayabilir miyim? Demeye utanırdım.

Bir aralar abimin PCsini ödünç almıştım,PCsi cidden pahalı ve benim için direk Cennet'ten çıkmış bir PC gibiydi (Tövbe Töbve.) Misafir çocuğu gelmişti odama sonra CSGO Rekabetçi atarken beni görünce tipi şuydu;
-Aybi ne oynuyon?
-CSGO oynuyorum.
-Aybi bende oynuyabilirmiyim?
-Tamam oyna da,Nasıl oynuycaksın?
-Hemen gösterim aybi hehe.
4-5dk odadan çıktım geri döndüğümde fareyi yere atan,klavye tuşlarını çıkaran,mikrafon açıp rakibe küfreden bir velet gördüm.Sinirden abimin PCsini yere atıcaktı son anda yakaladım ağladı ondan sonra kaldırdım pc başından 30dk sonra annesiyle geldi annesinden ayrı bir 10dk laf yedim pc başına geri alınca p*ç gibi gülmeye başladı ondan sonra kendi PCmi aldım. #DokunturmadımDokundurtmuyorum!
Not:Şifre koyun pcnize,Birşey yapın ki sonunuz kötü olmasın.Laptop'sa adaptörün kablosunu gevşetip bozuldu diyin,PC ise admin şifresi koyun veya guest hesabı açın. En kötü VirtualBox kullanırsınız. (Sponsorluk vb yok rahatlayın. :D)

Yeni konular

Geri
Yukarı