Misafir çocuğu çeşitleri

Bende PS3 var. Ben diyomki gel oynayak yok oynamam diyor. 2 dk sonra bir bakmışım annesine şikayet etmiş beni oynatmıyor diye açtım WWE'yi içinden geçtim ağlıyor ne oldu diyorum ben oynamak istemiyorum ki diyor. Ondan sonra niye küfür ediyon.

Arkadaşım bize gelirdi ve internetten yarış oyunu oynardık.
Oyunda açık ara farkla sonuncu olurduk. O kadar kötü puan yapardık ki yarış bitince 1. ,2. ve 3.'lük standlarının yanında değişik bir taburede karakterimiz dururdu.
Biz de mükemmel sonuç yaptığımızı ve bizi özel bir yere koyduklarını zannederdik.

Ne şirin bir anı değil mi?

Komşu çocuğu bilgisayara RAT bulaştırdı gibi değişik anılarım yok çünkü bilgisayarıma veya evdeki bilgisayara kimseyi ben yokken oturtmazdım.
Misafirliğe gelen çocuklar ilgilenmezlerdi, ilgilenseler de "Admin"liğimi korurdum. Çok şükür :).
Galiba hayattaki tüm şansımı küçükken kullandım :D.

2 tür var:

Biri uslu çekingen çocuk, diğeri afedersiniz misafir çocuğu değil tam bir

Ne dediğimi boşverin.

Çözüm çok basit bilgisayara şifre koyacaksınız açamayacak siz yokken. Siz varken de açtırmayın be kardeşim bilgisayarınızı. Ailenizin zorlayacağını düşünmüyorum. Eğer zorluyorsa kendinizi savunun çünkü zorlamaya hakları yok bu konuda.

Çözüm çok basit bilgisayara şifre koyacaksınız açamayacak siz yokken. Siz varken de açtırmayın be kardeşim bilgisayarınızı. Ailenizin zorlayacağını düşünmüyorum. Eğer zorluyorsa kendinizi savunun çünkü zorlamaya hakları yok bu konuda.
Şifreyi ailem biliyor. Misafir çocuğu geldiğinde söylemişlerdi (ben yokken).

Geri
Yukarı