Misafir çocuğu PS5'i bozdu

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
PlayStation 5'lerde HDMI girişi bozuluyor bazen, ondan olabilir. Moralinizi bozmaya gerek yok maddi bir şey bu. Parasını da vermek zorundalar, yok öyle bir şey.

Hocam alın kar maskesi varsa araba parçalayın benim başıma böyle bir şey gelseydi bunu yapardım. Musallat olurdum onlara.

Şaka maka mesajları okuyunca troll konu olduğu anlaşılıyor. Sanırım eleman ilgi çekmek için midir bilmem o yüzden konuyu açmış.

Şaka maka mesajları okuyunca troll konu olduğu anlaşılıyor. Sanırım eleman ilgi çekmek için midir bilmem o yüzden konuyu açmış.
Bir de ne yaptığını bilmiyorum diyor biraz sonra kablolu oynarken yere düşürdü diyor. Tutarsız.

En güzeli eve misafir gelince kaldırın konsolları. Bilgisayar varsa ona da şifreyi koyun girmesin. Ben bu misafir çocuğu işlerinden dolayı odanın kapısını kilitleyip öyle çıkacağım evden artık.

İnsanlığı umursamadan evini taşlar arabasının lastiklerini patlatırım, eğer verirlerse tabii. Vermezlerse iş dahada kötü olabilir. Çocuğuna sahip olamıyorsan yapmayacaksın.

En güzeli eve misafir gelince kaldırın konsolları. Bilgisayar varsa ona da şifreyi koyun girmesin. Ben bu misafir çocuğu işlerinden dolayı odanın kapısını kilitleyip öyle çıkacağım evden artık.
Bir çivi çakmak lazım kapının üstüne, senin erişeceğin yere. Oda kapısını kapatıp anahtarı oraya asıp gireceğinde alıp girersin, mantıklı.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı