Misafir çocuğu sürekli bilgisayarımla oynamak istiyor

+ Bilgisayar çocuğun değil senin ister verirsin ister vermessin babası gelse sana laf edemez verme sende bırak ağlasın veya babası alsın sende iyilik yapacağım diye enayi olmuşsun çocuğun ailesi seni enayi yerine koyuyor gitsin babası alsın ona bir tane PC.

Noktayı koymuşsun bazen çok yufka yürekli olmamak gerekiyor fazlası zarar.

Olay çok uzamış hocam, artık ya babanıza durumu anlatın ya da ufak ufak kabalığa başlayacaksınız.

Sanal makine yükleyip içine virüs koy ve onu da çocugun sevidiği oyunun adını ve ICO'sunu koy açmasını sagla. Dikkat et asıl PC'ye bulaşmasın. :D

+ Bilgisayar çocuğun değil senin ister verirsin ister vermessin babası gelse sana laf edemez verme sende bırak ağlasın veya babası alsın sende iyilik yapacağım diye enayi olmuşsun çocuğun ailesi seni enayi yerine koyuyor gitsin babası alsın ona bir tane PC.
Sanırım en iyi öneri bu. Diğeri ise bir arkadaş demişti FPS'i kısıtlayın diye, o da çok mantıklı. Grafik kartının denetim masasından FPS'i 3'e kilitlerseniz çocuk kanser olur diye düşünüyorum.

Bilgisayara şifre koy, unuttum de

Klavye ve fareyi veya monitörün kablosunu çıkarın. Takılı gibi dursun ama bağlı olmasın.

Zamanında bende bu çocuktum fakat oynamak yerine izlemeyi tercih ederdim anlıyordum çünkü rahatsızlık vereceğimi şimdikileri anlamak pek mümkün değil ya açık ve net oynatmayacağınızı söyleyin ya da fake ekranlar ile yutturun bir şekilde.

Yeni konular

Geri
Yukarı