Misafir Çocuğundan PC Nasıl Korunur?

Geç ama sonrası için işine yarar bazı uygulamalar sayesinde PC'yi istediğin sürede kitleyebilirsin o uygulamaları kullan.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bize gelen misafir çocuğu PC'yi parçalamış Windows 8.1 vardı sistemi bile bozmuş işteydim bende gelince şok oldum. PC'nin Power tuşunu kapatmak ya da fişini cekiyom bozuk bozuk diyorum daha sesi çıkmıyor sonra bir yolunu buldu fişi falanda taktı. Gittim PC'yi eski eve taşıdım evde şimdi düşük sistem bir laptop var ona elini suremiyor önü falan bayağı bayağı çizik laptopun bozuk saniyor oda ve misafir çocuğunu PC'den koruma serüveni bitti sonunda.

Son düzenleme:
Sanal makinede Windows XP aç.
Hocam not defterine şu kodları yazar mısın?

Kod:
Msgbox "Uyarı! Bilgisayarınız virüs tarafından ele geçirildi!", vbCritical, "Microsoft Security"

shutdown -s -t 120 -c "Bilgisayarınız virüs tarafından 120 saniye içinde kapatılacak"

Bunu farklı kaydetin ve adını Minecraft. Vbs yapın.

Kesin bir çözümdür tavsiye ederim!
Verilerini sakla ve PC'ye virüs bulaştır (merak etme sonra format çekecen) çocuğu çağır ve PC'nin içine etmesini izle sonra ailesinden birine PC'yi mahvettiğini söyle :) biraz fazla şeytani ama denenebilir. :)

Kul hakkına giriyor galiba
Hocam Sunucu fanlarından bulun ve PC'ye bağlayın. Fanları taktıkta sonra kasanın kapağını kapatım kenara çekilin ve çocuk gelidğide PC'nin güç tuşunu gösterin. Çocuk düğmeye basıcak ve... F-16 kalkışa hazırlanacak.

Hocam Sunucu fanlarından bulun ve PC'ye bağlayın. Fanları taktıkta sonra kasanın kapağını kapatım kenara çekilin ve çocuk gelidğide PC'nin güç tuşunu gösterin. Çocuk düğmeye basıcak ve... F-16 kalkışa hazırlanacak.

258.82TRY 12% OFF|Orijinal Delta TFC1212DE 12CM 12038 12V 3.9A 252CFM rüzgar güçlendirici PWM Fan şiddet Bitcoin madenci için süper soğutma|delta tfc1212de|12v super cooling fanfan delta - AliExpress

Fiyatına değer 8200RPM yani dakikada 8200 kere dönüyor şaka maka çok iyi soğutur bilgisayarı

258.82TRY 12% OFF|Orijinal Delta TFC1212DE 12CM 12038 12V 3.9A 252CFM rüzgar güçlendirici PWM Fan şiddet Bitcoin madenci için süper soğutma|delta tfc1212de|12v super cooling fanfan delta - AliExpress

Fiyatına değer 8200RPM yani dakikada 8200 kere dönüyor şaka maka çok iyi soğutur bilgisayarı
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
fanın test videosu

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı