Misafir Gelen Muhabbet Kuşu

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Kardeşim sen kuş ile kediyi dost yapmaya çalış o zaman hiçbir sorunun kalmayacak emin ol. Hem kedin kuşunla dost olursa diğer kuşlara da saldırmayacağından emin ol. Ben örnek olarak arkadaşımdan verdim her türlü hayvanı besliyor ve sorun yaşamıyor.

İzmir'in neresindesiniz olmaz ise ben alayım kardeşim okuyor konuşayım bendede var kuş ama maalesef aynı boyutta aldığım kuşun birisi canavar büyüdü diğeri stresten kafayı yedi iade edeceğim ya da pet shop' a vereceğim ne yaparsa yapsın önümde her gün erimesine dayanamıyorum sağlıklı olan zaten hastalandığını hissetmiş olsa gerek zorla yem kabına sokuyor uyandırıp ama nafile.

İzmir'in neresindesiniz olmaz ise ben alayım kardeşim okuyor konuşayım bendede var kuş ama maalesef aynı boyutta aldığım kuşun birisi canavar büyüdü diğeri stresten kafayı yedi iade edeceğim ya da pet shop' a vereceğim ne yaparsa yapsın önümde her gün erimesine dayanamıyorum sağlıklı olan zaten hastalandığını hissetmiş olsa gerek zorla yem kabına sokuyor uyandırıp ama nafile.
Veterinere götürün hemen.

Benimkiler birbiriyle oynuyor o yüzden ayırmayı düşünmüyorum şu an.

İlaç verildi lakin hayvanın bitkinliği nedeni ile damlalık ile ilaç vermek resmen işkence ama yapacak bir şey yok 2 güne düzelir dendi göreceğiz günde 2 sefer. ölecek olursa da yapacak pek bir şey yok artık erken vadesi gelmiş diyeceğim özellikle çift aldıydım evde fazla durmadığımdan küsüp strese girmesin diye ama olacağı varmış.

Sizin önceden de kuşunuz varmış ve nasıl bakılacağını biliyorsunuz bence tanımayıp güvenmediğiniz birine vermeyin kuşu malum ülkede kedilerin bacaklarını kesip derilerini yüzenler var, kuşun kanadını kesmeyecekleri ne malum?

Zaten vermekten vazgeçmiş bu arada Paranoya' ya bağlamaya gerek yok dün birisi beni yabancı biri var diye polise şikayet etmiş sadece seslice güldüm bir benim sanırım kafayı sıyırmayan henüz. Kedici köpekçi mahluklar zaten bellidir verecek olsaydı bana kefil olacak insan çok hem de veteriner bile var bir telefona bakar adresi belli yeri belli. 8 saatlik yol alt tarafı kafam kızar kendim gider alırım kardeşime de bırakmazdım ama o özel araç ile geleceği için hiç sorun olmayacaktı.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı