Çözüldü MIUI 13 Güncellemesi Sonrası Redmi Note 9 Açılmıyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

duvar123

Centipat
Daha fazla  
Herkese selam ve iyi günler.
Redmi Note 9 cihazıma bugün MIUI 13 güncellemesi geldi ve ben güncellemeyi yüklemeye başladım ve güncelleme esnasında 2 kere bağlandığım Wi-Fi'yı değiştirdim. Güncelleme bittikten sonra cihazım Mi logosuna kadar geldi ve kapanıp açılmaya başladı ve ben bunu düzeltemedim halen daha sorunum devam etmekte. Bana bu konu hakkinda yardımcı olabilir misiniz?

Redmi Note 9 cihazıma bugün MIUI 13 güncellemesi geldi ve ben güncellemeyi yüklemeye başladım ve güncelleme esnasında 2 kere bağlandığım Wi-Fi'yı değiştirdim. Güncelleme bittikten sonra cihazım Mi logosuna kadar geldi ve kapanıp açılmaya başladı ve ben bunu düzeltemedim halen daha sorunum devam etmekte. Bana bu konu hakkinda yardımcı olabilir misiniz?
Stock ROM flashlamayı deneyin.

Dosyanın bütünlüğü bozulmuş. MIUI ile ilgili bir Türk forumu var. Buraya link atmak cezaya sebep oluyor. Dediğim forumu bir araştırın. Sorununuzla ilgili oraya konu açın.

WiFi değiştirdiğiz için sorun olmuş muhtemelen, galiba rom atmanız gerekecek
Benimde telefonum note 9 bana hâlâ güncelleme gelmedi :(

Bu dediğiniz rom atmayı ben evde kendi imkanlarımla yapabilir miyim?
Veya herhangi bir telefoncuya götürsem halledebilir mi?
ve son olarak içindeki dosyalarım ve bilgilerim gidecek mi?

Yeni konular

Geri
Yukarı