Çözüldü MIUI 13 Güncellemesi Sonrası Redmi Note 9 Açılmıyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

duvar123

Centipat
Daha fazla  
Herkese selam ve iyi günler.
Redmi Note 9 cihazıma bugün MIUI 13 güncellemesi geldi ve ben güncellemeyi yüklemeye başladım ve güncelleme esnasında 2 kere bağlandığım Wi-Fi'yı değiştirdim. Güncelleme bittikten sonra cihazım Mi logosuna kadar geldi ve kapanıp açılmaya başladı ve ben bunu düzeltemedim halen daha sorunum devam etmekte. Bana bu konu hakkinda yardımcı olabilir misiniz?

Bu konuya bir bakın derim.

Bu konuya bir bakın derim.
İyi hatırlattınız. Benim aklıma gelmemişti, yardımcı olur.

Herkese selam ve iyi günler.
Redmi Note 9 cihazıma bugün MIUI 13 güncellemesi geldi ve ben güncellemeyi yüklemeye başladım ve güncelleme esnasında 2 kere bağlandığım Wi-Fi'yı değiştirdim. Güncelleme bittikten sonra cihazım Mi logosuna kadar geldi ve kapanıp açılmaya başladı ve ben bunu düzeltemedim halen daha sorunum devam etmekte. Bana bu konu hakkinda yardımcı olabilir misiniz?

Gelen yanlışlıkla yayınlanan Çin versiyonu. Türkiye için henüz gelen bir şey yok... XiaoMiTool uygulamasıyla yeniden yüklemeyi deneyim ama sonuçları lütfen burdan paylaşın...

Son düzenleme:
Ben kendim yazılım attım bir arkadaş sayesinde çok basitmiş geneki telefoncuya göturmedik sizde götürmeyın YouTube'a Redmi Note 9 unbrick adlı vıdeoyu izleyin yapın telefon sıfırlanıyor yurtdısşı ise bende IMEI gitmedi.

Selam bende Note 9 kullanıyorum güncelleme inerken 5GHz'e geçmek istedim Wi-Fi'yi birkaç defa değişitirdim ve sonucunda bootloopa girdi sanırım MIUI13'e geçtim ancak sürekli açılıp kapanıyor cihaz boot menü vs. giremiyorum.

Arkadaşlar, en sonunda şuna karar verdim. Telefonum Redmi Note 9. Çin Miui yazılımını yükledikten sonra sistemim çöktü. Alyan ettim galyan ettim olmadı.. Gittim paşa paşa parayı bayılıp yazılım attırtım. Herşey normal giderken ufak tefek güncellemelerini yaptım. Daha sonrasında bu seferde dışardan attığım apk dosyalarını yüklemez oldu.. En temizi fabrika ayarlarına dönün diye formlarda yazılar yazmışlar. Bunu denedim, tamam herşey normale döndü, bu seferde imeisi gitti... Bu seferde imei atmaya çalıştım. En sonunda telefon tamamen kapandı.. Hiçbir tepki vermedi.. Yani tekrar başa dönmüş oldum.. Öyle internetten video filan izlemekle olmuyor. En güzeli telefonunuzu gidip dediğim gibi iyi bir servisde yazılımınızı attırın ve bir daha telefonunuzu kurcalamayın derim.. Ancak cebinize zarardan başka bir şey vermiyor.. En iyisi orjinal garantili telefon alıp keyfinize bakmanızı öneririm. En kısa sürede de elimdeki telefonu çıkarıp orjinal telefon almanın yollarına bakacağım..

Arkadaşlar, en sonunda şuna karar verdim. Telefonum Redmi Note 9. Çin MIUI yazılımını yükledikten sonra sistemim çöktü. Alyan ettim galyan ettim olmadı. Gittim paşa paşa parayı bayılıp yazılım attırtım. Her şey normal giderken ufak tefek güncellemelerini yaptım. Daha sonrasında bu sefer de dışarıdan attığım APK dosyalarını yüklemez oldu. En temizi fabrika ayarlarına dönün diye formlarda yazılar yazmışlar. Bunu denedim, tamam her şey normale döndü, bu sefer de IMEI'si gitti... Bu sefer de IMEI atmaya çalıştım. En sonunda telefon tamamen kapandı. Hiçbir tepki vermedi. Yani tekrar başa dönmüş oldum. Öyle internetten video filan izlemekle olmuyor. En güzeli telefonunuzu gidip dediğim gibi iyi bir servisde yazılımınızı attırın ve bir daha telefonunuzu kurcalamayın derim. Ancak cebinize zarardan başka bir şey vermiyor. En iyisi orijinal garantili telefon alıp keyfinize bakmanızı öneririm. En kısa sürede de elimdeki telefonu çıkarıp orijinal telefon almanın yollarına bakacağım.

Güncelleme sonrası telefondaki her şey gidiyor mu acaba?

Geri
Yukarı