Redmi Note 9 MIUI 13 güncellemesi sonrası açılmıyor

Yapacak bir şey yok maalesef. Ben kendim yapardım fakat bozulur diye korkuyorum o yüzden telefoncuya götürdük. Bir şey soracağım bir de ne kadar sürdü ortalama?

Şu anda telefonun sitesine baktım. Türkiye Redmi Note 9 için için henüz MIUI 13 yayınlanmamış. Bize gelen Çin versiyonuymuş. Telefonda güncelleme kontroluna gelen güncellemede kalktı. Şu anda güncelleme yok diyor. Sanırım yanlışlıkla bir yayınlama yaptılar. Bu da bize pahalıya patladı... Telefoncu yazılımı bir saatte yaptı. Ama MIUI'nin 12 yazılımının eskisini kurdular. Diğer güncellemeleri de peşinden geldi telefona. Sıkıntısız olarak güncelledim. Bir süre güncelleme kontrolünde MIUI 13 güncellemesi de peşinden geldi ve bir süre sonra o da güncelleme yok diyor.. Anlaşıldığı üzere yanlışlıkla yayınlamış olabilirler... Türkiye romu gelene kadar bekliyeceğiz artık...

Son düzenleme:
Şu anda telefonun sitesine baktım. Türkiye Redmi Note 9 için için henüz MIUI 13 yayınlanmamış. Bize gelen Çin versiyonuymuş. Telefonda güncelleme kontroluna gelen güncellemede kalktı. Şu anda güncelleme yok diyor. Sanırım yanlışlıkla bir yayınlama yaptılar. Bu da bize pahalıya patladı... Telefoncu yazılımı bir saatte yaptı. Ama MIUI'nin 12 yazılımının eskisini kurdular. Diğer güncellemeleri de peşinden geldi telefona. Sıkıntısız olarak güncelledim. Bir süre güncelleme kontrolünde MIUI 13 güncellemesi de peşinden geldi ve bir süre sonra o da güncelleme yok diyor. Anlaşıldığı üzere yanlışlıkla yayınlamış olabilirler... Türkiye ROM'u gelene kadar bekleyeceğiz artık...

Xiaomi tam bir rezalet. Teşekkür ederim bilgin için

Rica ederim, bende en kısa sürede elimden çıkarmaya çalışacağım... Bendeki yurt dışı, o kadar da kötü değil aslında cihaz, ama orijinal bayisinden aldığınız sürece...

Bendekide yurt dışı güncelleme dışında pek bir problemi yok aslında ama ara sıra kasıyor telefon genel olarak iyidir ama

Telefon sıfırlandımı tam olarak

Evet, telefon tamamen sıfırlandı. Buluta yedek almadığım için de hiçbir şeyim geri gelmedi. Aslında iyi de oldu kökten bir temizlik yapmış oldum. Şarj yaparken telefonum kapanmıyordu o da düzeldi... Tek sıkıntısı servise verdiğim o kadar para oldu... Yıllardır bu işlerle uğraşıp, herkesin telefonuna çareler bulan biri olarak kendime gelince elimden bir şey gelmemesi çok kötü bir durum. Aslında fazla uğraşmadım... Bir an önce yaptırmak istedim. Belki de çözebilirdim...

Ben kendim yazılım attım bir arkadaş sayesinde çok basitmiş geneki telefoncuya göturmedik sizde götürmeyın YouTube'a Redmi Note 9 unbrick adlı vıdeoyu izleyin yapın telefon sıfırlanıyor yurtdısşı ise bende IMEI gitmedi.

Geri
Yukarı