MIUI 13'ten MIUI 12.5'e nasıl geçilir?

Buyrun:

Buyrun:
Denemiştim hocam bunu, olmamıştı. Bilgisayarım var, nasıl yapacağım hakkında biraz bilgilendirseniz. TWRP ve Botloader hakkında fazla bilgim yok.

Cihazımın brick olmasını istemiyorum.

Son düzenleme:
Klasik yöntemleri uygulayın.
Bootloader kilidini offical yöntem ile açın, 12.5'i clean all and lock seçeneği ile kurun ve işlem tamamlansın.

İşlemleri bilmiyor iseniz yardımcı olalım ama her yerde anlatılıyor. YouTube girip 5 dakikalık bir videoyu izlmeniz burada yazmamdan daha yararlı olur.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Hocam MediaTek cihazların brick olma olasılığı düşük ve MIUI sürümleri arası geçiş çok kolay. Korkmanıza gerek yok.

Hocam ilk kez Xiaomi telefon kullanıyorum. O yüzden.

Klasik yöntemleri uygulayın.
Bootloader kilidini offical yöntem ile açın, 12.5'i clean all and lock seçeneği ile kurun ve işlem tamamlansın.

İşlemleri bilmiyor iseniz yardımcı olalım ama her yerde anlatılıyor. YouTube girip 5 dakikalık bir videoyu izlmeniz burada yazmamdan daha yararlı olur.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Tamam hocam şimdi açmak için 1 hafta beklemem gerek değil mi?

Hocam ilk kez Xiaomi telefon kullanıyorum. O yüzden.

Tamam hocam şimdi açmak için 1 hafta beklemem gerek değil mi?

Yaptıktan sonra TWRP kilidini açıp mı ROM kurayım yoksa direkt mi ROM kurayım.

Son düzenleme:
Daha dün Redmi Note 9 Pro telefonumu MIUI 12'den 13'e yükselttim. TWRP ile yaptım. Yukarıdaki atılan tool ile önceden root atmıştım o uygulamayı kullanmak basit ancak benim cihazımda zaten garanti olmadığı için bu riski aldım. Bir ara yanlış attım dosyayı telefon sürekli açılıp kapandı kendi kendine ,TWRP ile hallettim.

Peki hocam TWRP açıp mı ROM kurayım yoksa direkt mi kurayım.
Bir de hocam nasıl rom kurulur adlı rehber/video atar mısınız?
Şimdiden Allah Razı olsun. @364809 @Silinen üye
Hocam 1 hafta beklemenize gerek yok direk BL kilidi açıp kapatabilirsiniz. Ben sana bir rehber oluşturacağım ona göre yaparsan bir sıkıntı olmaz.

Daha dün Redmi Note 9 Pro telefonumu MIUI 12'den 13'e yükselttim. TWRP ile yaptım. Yukarıdaki atılan tool ile önceden root atmıştım o uygulamayı kullanmak basit ancak benim cihazımda zaten garanti olmadığı için bu riski aldım. Bir ara yanlış attım dosyayı telefon sürekli açılıp kapandı kendi kendine TWRP ile hallettim.
Bende TRPW kurayım, sıkıntı çıkar ise bende geri dönerim, ama nasıl kurulur bilmiyorum.

Hocam 1 hafta beklemenize gerek yok direk bl kilidi açıp kapatabilirsiniz. Ben sana bir rehber oluşturacağım ona göre yaparsan bir sıkıntı olmaz.

Bir kez daha Allah razı olsun hocam Beklemedeyim. :)

Şimdi BL kilidini açtım diyelim TRWP nasıl kuracağım kurması zor mu? Kurduktan sonra direk endonezya 12.5 romunu atabilir miyim? @364809 @Kükreyen Deli Adam @Crownguard @Burkut0

Son düzenleme:

Geri
Yukarı