MIUI 14 geldi fakat hiç değişiklik yok

esq

Hectopat
Makaleler
2
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar. Dün MIUI 14 güncellemesi geldi sabah indirdim yükledim ama hiç değişiklik yok, görüntü olarak da yok 13 ile aynı. Bir tuş vs. ile mi açılıyor?

Merhaba arkadaşlar. Dün MIUI 14 güncellemesi geldi sabah indirdim yükledim ama hiç değişiklik yok, görüntü olarak da yok 13 ile aynı. Bir tuş vs. ile mi açılıyor?
Tuş ile güncelleme mi atlayacaksınız, oyun bölümü değil bu. Elbet bir yerlerde değişme vardır.

Ayarlara girer misiniz? Yeni özellikler eklenmiş olabilir. Daha önce görmediğiniz şeyler var mı?

Yok hocam kontrol ettim. Süper ikon diye bir şey gelmiş, O da global ROM'da yok galiba.

Hepsini denedim hocam, mesela fotoğraftan yazı kopyalama, o bile yok.

Yok hocam kontrol ettim. Süper ikon diye bir şey gelmiş, O da global ROM'da yok galiba.

Hepsini denedim hocam, mesela fotoğraftan yazı kopyalama, o bile yok.
Geçen yine forumda biri EMUI 14'ü indirememe sorunuyla karşılaşıyordu. Demekki genel olarak değişik değişik sorunlar yaşıyor kullanıcılar. EMUI 14'e geçtiğinde hala 13'de kaldığını söylüyordu.

Geçen yine forumda biri EMUI 14'ü indirememe sorunuyla karşılaşıyordu. Demek ki genel olarak değişik değişik sorunlar yaşıyor kullanıcılar. EMUI 14'e geçtiğinde hala 13'te kaldığını söylüyordu.

Güncelleme bana geç geliyor olabilir mi? Sürüm 14.0.2.

Yeni konular

Geri
Yukarı