MK677 alınır mı?

lancelot00

Decapat
Daha fazla  
Arkadaşlar kolay gelsin MK677 kullanan cevaplayabilir mi acaba, öğle yemeğinden sonra alıyorum 1 kapsül akşam 5-6 gibi spora gidiyorum hala sersem gibi enerjisiz oluyorum. İnsülin yerine gelmiyor neden böyle oluyor sizce, uyku ve yorgunluk da yapıyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
Nereden aldınız hocam? ülkemizde satılan sarms ve steroidlerin %80 kadarı sahte ve ekstra olarak vücuda daha çok zarar veriyor. Ayrıca sarmsların daha net olarak yan etkileri saptanmamıştır, hiç duymadığınız yan etkileri yaşamanız normaldir. Yol yakınken kullanmayı bırakın böyle ne olduğu belirsiz şeylerle kür olmaz. İlla ki ilaç kullanıp vücut yapmak istiyorsanız profesyonel bir hocaya danışın.

Nereden aldınız? Hocam? Ülkemizde satılan sarms ve steroidlerin %80 kadarı sahte ve ekstra olarak vücuda daha çok zarar veriyor. Ayrıca sarmsların daha net olarak yan etkileri saptanmamıştır, hiç duymadığınız yan etkileri yaşamanız normaldir. Yol yakınken kullanmayı bırakın böyle ne olduğu belirsiz şeylerle kür olmaz. İllaki ilaç kullanıp vücut yapmak istiyorsanız profesyonel bir hocaya danışın.

Hocam yurt dışından geldi ürün çalışıyor insülin direncini çok düşürdüğü için sanırım bu denli bir sorun yaşanıyor anlayamadım pek, yoksa su tutumu ve ağırlıklar da artış söz konusu

Hocam yurt dışından geldi ürün çalışıyor insülin direncini çok düşürdüğü için sanırım bu denli bir sorun yaşanıyor anlayamadım pek, yoksa su tutumu ve ağırlıklar da artış söz konusu
Kan tahlili yaptırın ve dahiliye doktoruna görünün. Kanınızdaki ani insülin yükselmesi şeker hastalığının habercisi olabilir. MK677 böyle bir durum yaşatmaz.

yurt dışından gelse dahi kullanma nasıl yan etkileri olduğu bilinmiyo mesela bana %100 orjinal olarak verseler dahi kullanmam

Geri
Yukarı