MLBB bırakılmalı mı?

• Konuyu başlatan 564300
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 10
  • Görüntüleme 695

564300

Decipat
MLBB oynuyorum 11.sınıfım son zamanlarda neden oynuyorum diye sorgulamaya başladım aslında skinler için oymuyorum ama çok sıkıldım sezon sonunda epiğe düştüm çıkamıyorum zaten iyi bir üniversite kazanana kadar bıraksam mı?
Dizi izliyorum oyun oynamaktan daha eğlenceli gelmeye başladı oyunu zaten eğlence için oynamıyorum kazanmak için oynuyorum.
Ama dizi daha çok keyif veriyor.
Oyunda 96 skin.
3 amblem setim tam diğerleri 54.seviye
5 yıldır oynuyorum oyunda 6 yıldır var.
64 tane Hero var.
2500 küsur maç.
80 100 manyak.
15 20 tane pentam var.
Bırak derseniz bırakacağım.

Hesabı satacak mısın yoksa atacak mısın? Atacaksan bana ver ben satarım. Konuya gelirsek bırak gitsin abi dizi izle kitap oku, oyun vakit kaybı.

Kenara bırakacağım face hesabına bağlı zaten.
Sonra geri dönerim.
Oyunda da 271 elmasım var.

Forumda çok değişik konular açılıyor gerçekten. Kardeşim eğer oyunu oynamak istemiyorsan, mlbb gireyim de biraz oynayayım diye bir istek yoksa içinde bırak.
Bilmiyorum ki hem var hem yok sıkıldım oyundan.

Bunun kararını kendin veremeyecek kadar olgunlukta değilsin sanırım. 17 yaşındasın ne yapıp yapmayacağın gerektiğini bilecek kadar büyümüş olman gerekiyor.
Eleştirmeniz için konuyu açmadım.
Mantıklı bir fikir verip oyunu bırak demeniz için açtım.
Oyunu kötüleyenler olur iyice soğurum diye açtım.

Artık oyun yok.
Screenshot_20230106_151646_Google Play Store.jpg

MLBB oynuyorum 11.sınıfım son zamanlarda neden oynuyorum diye sorgulamaya başladım aslında skinler için oymuyorum ama çok sıkıldım sezon sonunda epiğe düştüm çıkamıyorum zaten iyi bir üniversite kazanana kadar bıraksam mı?
Dizi izliyorum oyun oynamaktan daha eğlenceli gelmeye başladı oyunu zaten eğlence için oynamıyorum kazanmak için oynuyorum.
Ama dizi daha çok keyif veriyor.
Oyunda 96 skin.
3 amblem setim tam diğerleri 54.seviye
5 yıldır oynuyorum oyunda 6 yıldır var.
64 tane Hero var.
2500 küsur maç.
80 100 manyak.
15 20 tane pentam var.
Bırak derseniz bırakacağım.
Gerek yok oynamaya bro çöp oyun eşleştirme dengesi yok zaten adamların deli etmesi ayrı team yoksa oynama bırakmaya çalış gereksiz

Geri
Yukarı