LoL kötü oynandığı için bırakılmalı mıdır?

Ben oyunda 3 ayda ustalaştım diyebilirim. Daha öncesinde MOBA geçmişim vardı. 7 sene oynayıp bu oyunu kötü oynuyorsan oyunu direkt sil yani. Kötü oynamaktan kastın ne bilmiyorum ama 7 senedir oynayan biri böyle söylüyorsa sorgulamaya gerek yok.
Tebrikler. Arkadaş kötü oynuyor diye neden oyunu sildirmeye çalışıyorsunuz anlamadım. Sizi iyi oyunculuğunuz için tebrikler, arkadaş da kendini bundan sonra daha iyi oynamak için antremana sokabilir.

Tebrikler. Arkadaş kötü oynuyor diye neden oyunu sildirmeye çalışıyorsunuz anlamadım. Sizi iyi oyunculuğunuz için tebrikler, arkadaş da kendini bundan sonra daha iyi oynamak için antremana sokabilir.
Dostum öncelikle iyi oynamamla kendimi övmedim. Benim bahsettiğim şey bir insan bir oyunu 7 sene oynayıp hala kötü oynamasından şikayet ediyorsa orda bir anormallik olduğu. 7 seneden bahsediyoruz. Yani 7 senedir bir oyunda hala kötü oynamasından şikayet ediyorsa ve aklında başka oyunlara geçme fikri varsa oynamasının bir mantığı yok. Boş boş ego yapmaya falan da yok. Zaten arkadaş sıkıldığını belirtmiş. Bende sizi kötü oyunculuğunuz için tebrik ediyorum. Hayatta bol şanslar.

Dostum öncelikle iyi oynamamla kendimi övmedim. Benim bahsettiğim şey bir insan bir oyunu 7 sene oynayıp hala kötü oynamasından şikayet ediyorsa orda bir anormallik olduğu. 7 seneden bahsediyoruz. Yani 7 senedir bir oyunda hala kötü oynamasından şikayet ediyorsa ve aklında başka oyunlara geçme fikri varsa oynamasının bir mantığı yok. Boş boş ego yapmaya falan da yok.
Bir anormallik göremedim ama tabi arkadaş başka oyunlara geçebilir. Belki yeteneği fps türü üzerinedir.

2016'dan beri oynuyorum, LoL'de sıkıldım artık. Çok kötü oynuyorum her defasında kötü oynamaktan bıktım. Oyunu silmeli miyim? Valorant mı oynayayım acaba?

Bence kötü oynadığınız için bırakmak zorunda değilsiniz. Aram gibi modlar var veya derecelidede kendi tecrübe ve yeteneğine göre liglere atanıyorsun. Önemli olan husus kötü oynadığınız için keyif almamanızmı, diğer oyuncuların söylemlerinden duyduğunuz rahatsızlıkmı eğer keyif alıyorsanız devam etmenizi tavsiye ederim.

Steam'e Overwatch 2 gelecekmiş LoL'ü silip onu oynayabilirsin Paladins de iyi oyun.

Geri
Yukarı