MNG Kargo darp olayı

f3turan

Hectopat
Yer
Street Ball
Daha fazla  
Siparişini verdiğim ürünün nerede olduğuna bakmak için siteye girdim. Önüme bu resim çıktı. Okuyunca birazcık moralim bozulmadı değil. Ben de bunu bir yerde paylaşmam gerektiğini düşündüm. Diğer sosyal medya hesaplarımı kapattığım için aklıma buradan başka paylaşabileceğim bir yer gelmedi. Umarım bana beğeni kasmak için bu konuyu açıyor demessiniz.
Ne diyelim ki? Başımız sağ olsun. 😔

Ekran Alıntısı.PNG

Siparişini verdiğim ürünün nerede olduğuna bakmak için siteye girdim. Önüme bu resim çıktı. Okuyunca birazcık moralim bozulmadı değil. Ben de bunu bir yerde paylaşmam gerektiğini düşündüm. Diğer sosyal medya hesaplarımı kapattığım için aklıma buradan başka paylaşabileceğim bir yer gelmedi. Umarım bana beğeni kasmak için bu konuyu açıyor demessiniz.
Ne diyelim ki? Başı sağ olsun. 😔

Eki Görüntüle 717937
Ne yazık ki bu haberi görmüştüm lakin vefat ettiğini bilmiyordum.
Allah rahmet eylesin.
Ülke ne hale geldi...

Kargo için insanın canına kıyılır mı nasıl bir hale geldik. Caniliğin son noktaları bunlar, başı sağ olsun gerçekten çok üzücü.

Kargo için insanın canına kıyılır mı nasıl bir hale geldik. Caniliğin son noktaları bunlar, başı sağ olsun gerçekten çok üzücü.
Aga insanlar para bulamıyor. Ay sonu vs. derken stres tavanda. Sonra insan şaşıyor ve ne yaptığını bilemiyor...
Mesela ben ders çalışırken kardeşim ses çıkarsın gelemem hele önemli bir ders ise ve anlamamışsam benim stres tavan yapar. Aniden (kendime göre) yavaşça vururum ve ağlamaya başlar. İnsan kendini tutamıyor.
Eğitimle de alakası var. Günümüzde çocuklara şiddet kadına şiddetten fazla fakat umursanmıyor işte. Feminizm'in doruk noktası. Neyse dağıtmadan devam edeyim. Çocuklar şiddet göre göre artık normal geliyor ve normal bir şeymiş gibi her şeyi yapabiliyor.

Eğitim...

Aga insanlar para bulamıyor. Ay sonu vs. derken stres tavanda. Sonra insan şaşıyor ve ne yaptığını bilemiyor...
Mesela ben ders çalışırken kardeşim ses çıkarsın gelemem hele önemli bir ders ise ve anlamamışsam benim stres tavan yapar. Aniden (kendime göre) yavaşça vururum ve ağlamaya başlar. İnsan kendini tutamıyor.
Eğitimle de alakası var. Günümüzde çocuklara şiddet kadına şiddetten fazla fakat umursanmıyor işte. Feminizm'in doruk noktası.
Hocam ben buna katılmıyorum. Biz de benzer süreçlerden geçiyoruz. Bahane her zaman var. Eyvallah stres, iş-güç sıkıntısı olur ama bu caniliktir. Biz de yeri geldiğinde sinirleniriz ama bizim gibi insanlar bilir ki kargo için insanın canına kast edilmez. Kargoyu bugün alamazsın yarın alırsın, ararsın biraz serzenişte bulunursun ama bu stresle falan anlatılacak bir şey değil bana göre. İnsanlığını kaybetmiş olman gerek bunu yapabilmen için.

Geri
Yukarı