MNG Kargo rezaleti

Sen olsan ne yapardın ? Bu kutunun üstüne basmışlar.Eki Görüntüle 1385505Eki Görüntüle 1385506
Her kargom neredeyse bu durumda geliyor, ama sence umursanacak derecede mi? Bende konuya bakınca bir an kutu parçalandı falan sandım.. 😒
Bu kargoyla gönderen kişi satıcıdır, onunda suçu var, daha iyi kargo seçmeliydi kendi ürünleri için.
Her şubenin çalışanı aynı değil güzel kardeşim.

İtopya'dan aldığım işlemcinin kutusu çok daha beter halde gelmişti ama çalışıyordu. Kutuyu açmadan önce satıcıya resmi gönderip, ürün çalışmazsa iade etme garantisi alın. Eğer kabul etmezlerse kutuyu direkt açmadan geri yollayın. Bence mouse düzgün çalışıyordur. Ama yine de işi sağlama almak lazım.

Her kargom neredeyse bu durumda geliyor, ama sence umursanacak derecede mi? Bende konuya bakınca bir an kutu parçalandı falan sandım.

Altı parçalandı, orada seri numarası olduğundan fotoğrafını çekmedim. Sağlam parası verip aldığım bir şeyin bu şekilde gelmesi hiçbir şekilde kabul edilemez. Bu durumu yaşayan her kim olursa olsun sinirlenir.

İtopya'dan aldığım işlemcinin kutusu çok daha beter halde gelmişti ama çalışıyordu.
Evet mesela bunun için endişelenilebilir ama 200 liralık farenin kutusu ezildi diye ürün sağlam olmasına rağmen birde öfkelenmek saçmalık. He birde üstelik direkt MNG’yi suçlamakta saçmalık. Her şube personelinin insaflığı aynı değil. Bu kadar pimpirikli olmayada gerek yok.

Her kargom neredeyse bu durumda geliyor, ama sence umursanacak derecede mi? Bende konuya bakınca bir an kutu parçalandı falan sandım.. 😒

Her şubenin çalışanı aynı değil güzel kardeşim.
Demekki MNG kargonun en az iki şubesi öyle kardeşim. Diğer kargolarıyla böyle bir sıkıntı bir kez bile yaşamadım.

Demekki MNG kargonun en az iki şubesi öyle kardeşim. Diğer kargolarıyla böyle bir sıkıntı bir kez bile yaşamadım.
Oturduğunuz yerdeki şube sıkıntılı demekki. Bir çalışanın hatası yüzünden diğer çalışanların hakkına girmeye gerek yok. Firmanın adını karalamayada gerek yok.

Oturduğunuz yerdeki şube sıkıntılı demekki. Bir çalışanın hatası yüzünden diğer çalışanların hakkına girmeye gerek yok. Firmanın adını karalamayada gerek yok.
Konuyu oluşturan arkadaşın şubesi de öyle. Hizmetleri için para ödüyoruz, ve para karşılığı sinirimizi bozuyorlar. Firmalar kendi çalışanlarından ve düzeninden sorumlular. Siz MNG kargo'nun çalışanı mısınız yoksa neden kötü hizmeti koruyorsunuz, anlamıyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı