Mobil oyunların gelişmesi bir sorun mu?

Aspect15

Decapat
Daha fazla  
Benim tahminim 10. nesilden sonraki nesilde konsol ve bilgisayar oyunculuğunun ölecek olması böyle düşünmemin en büyük sebebi Phil Spencer'in geçenlerde sızan maili sizce mobil oyunculuk konsol ve bilgisayar oyunculuğunu öldürücek mi fikirlerinizi merak ediyorum.

Bahsettiğim mail hakkında bilgi almak için: Xbox Email Shows How Important Mobile Gaming Is

Son düzenleyen: Moderatör:
Bilgisayarı asla öldüremez bence.

Online oyunlar sebebiyle gerçekten bilgisayarı öldürmeyebilir ama hikaye oyun seven tayfa için oyunların mobil tarafınada gelmesi direk onları o tarafa çeker ve Call of Duty Mobile'ın cok büyük paralar getirdiğini de unutmamak lazım gelişmemişken bu kadar para kazandırması tüm firmaları bu tarafa çeker.

Mobil için dediğiniz tarzda girişimlerde bulunulacağını -en azından yakın gelecekte- hiç düşünmüyorum. İleride bu tarz girişimler olsa bile konsol ve bilgisayar oyunculuğu, ölecek düzeye gelmez bence.

Mobil için dediğiniz tarzda girişimlerde bulunulacağını -en azından yakın gelecekte- hiç düşünmüyorum. İleride bu tarz girişimler olsa bile konsol ve bilgisayar oyunculuğu, ölecek düzeye gelmez bence.

Şu anda bu tarz girişimler var en büyük örneği Ubisoft'un mobil özel Assassin's Creed oyunu ve mobilde en güzel gözüken oyun olabilir.

Her sene çıkan efsane, kaç senedir var mobil oyunlar bilgisayarları bitirecek diye. Bilgisayarda oynayabildiğin çoğu şeyi telefonda oynayamazsın. Mobile yaparlar ama öyle aman aman bir kitle oluşacağını düşünmüyorum şahsen.

Hocam mobilde oynamak sarmıyor çoğu kişide ekrana basıyorsun sadece.
Mobil oyunları emulatörde oynayanlar var .Bkz. Pubg Mobile.

Benim tahminim 10. nesilden sonraki nesilde konsol ve bilgisayar oyunculuğunun ölecek olması böyle düşünmemin en büyük sebebi Phil Spencer'in geçenlerde sızan maili sizce mobil oyunculuk konsol ve bilgisayar oyunculuğunu öldürücek mi fikirlerinizi merak ediyorum.

Bahsettiğim mail hakkında bilgi almak için: Xbox Email Shows How Important Mobile Gaming Is

Mobil oyunlar tam tersine Arcade kültürünün ağzına etti. Heriflerin 3984230943843209 reklam yaptırıp üstüne TR dublaj yaptırdıkları RPG #1 oyun Rise of kingdoms oynayın bakın mobil oyunlar iyi mi değil mi?

Yeni konular

Geri
Yukarı