Mobile Legends hangi kahramanı almalıyım?

vovox1907

Kilopat
Daha fazla  
Selam arkadaşlar. Şu an 33.000 BP var bende. Ve bir kahraman istiyorum ama kararsız kaldım. Sizce, Karina, Fasha, Kaja, Martis, Argus ve Estes. Bu kahramanlardan hangisini almalıyım? Fasha, Karina ve Estee ile iyi oynuyorum denedim onları kaos modunda. Argus, Kaja ve Martis'i hiç denemedim. Sizin tavsiyeleriniz almak isterim. Ne önerirsiniz?

Son düzenleyen: Moderatör:
Karina'yı deneme şansım oldu. Kullanışlı bir karekter bana göre. Önerimdir.
Aslında benim de görüşüm Karina yönünde ama diğerleri de fena kartlar değil.
Ben Alphayı tercih ediyorum. Ama Argusta iyidir.
Alpha hiç iyi oynandığını görmedim zor bir karakter değil mi?
Helcurt al, hiçbir şey yapamasan bile takıma faydan olur 3. yeteneğin ile.
Helcurt neredeyse hiç bir işe yaramıyor. Saldırı desen yok savunma desen o da yok takım içi büyüi bir faydası da yok. Bu yüzden pek tercihim değil.

Oyunun ilk zamanlarında alucart almıştım çok güzel. 5 kişiye tek giriyorum karakterle. Bir de Rafael var sevdiğim. Hem can hem stun güzeller.

Mobile Legends oyununda 6 tür karakter çeşidi bulunmaktadır. Bu karakterler:
  • Tank,
  • Savaşçı,
  • Suikastçı,
  • Büyücü,
  • Nişancı ve
  • Destek olarak sıralanabilir.
Alt liglerde oyuncular birden fazla nişancı, savaşçı ve suikastçı alma eğilimindedir. Bu eğilim genellikle size oyun kaybettirir. Bu sebeple birden fazla karakter oynamayı bilmek, oyun içerisinde sizi joker oyuncu yapar.

Mobile Legends En Güçlü Karakter Hangisi? Sorusuna her oyuncu farklı yanıtlar verebilir. Bu sizin oyun tarzınız ile alakalıdır. 2023 yılı için ADC'de Moskov, Tank Tigreal, Lolita iyi bir seçenek olabilir.

Yeni konular

Geri
Yukarı