Modem arayüzüne giriş sağlayamamak

Pessimisst

Centipat
Arkadaşlar modemime birileri bağlaniyor ama modem şifresini değiştiremiyorum. Arayüze girerken şifre değişikliği yapmiştım lakin şifreyi unuttum. Modemin arkasindaki şifre hala duruyor. Modem şifremi değiştirmek için arayüze nasıl giriş sağlayabilirim?

Modemin arkasındaki küçük reset düğmesine bir süre basılı tutarak modemi resetleyin, bu şekilde modem arayüz şifresi ve tüm bağlantı ayarlarınız sıfırlanacaktır. Bu işlemden internete bağlanmanız için modem kurulumu gerekecek.

Modemin arkasındaki küçük reset düğmesine bir süre basılı tutarak modemi resetleyin, bu şekilde modem arayüz şifresi ve tüm bağlantı ayarlarınız sıfırlanacaktır. Bu işlemden internete bağlanmanız için modem kurulumu gerekecek.
Evet dediğnizi yaptım ama arayüze hâla giremiyorum. Admin,admin yaziyorum. Sifre yanlis diyor.

Evet dediğnizi yaptım ama arayüze hâla giremiyorum. Admin,admin yaziyorum. Sifre yanlis diyor.

Kullanıcı adı ve şifre her zaman admin-admin şeklinde olmayabiliyor. Modem marka ve modeliniz nedir? Ayrıca servis sağlayıcınıza bağlı olarak admin-superonline, admin-ttnet vs. şeklinde bile olabilir.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı