Modem IPv6 almasına rağmen testte IPv6 gözükmüyor

Merhaba, ben de TP-Link VR300 kullanıyorum. TP-Link müşteri hizmetlerini arayarak tüm ayarları yaptım. TurkNet ile konuştum IPv6 aldığımı söylüyorlar fakat yaptığım IPv6 testlerin de IPv6 desteklenmiyor ve modem arayüzünde ki IPv6 sekmesine tıkladığım da; IP, varsayılan ağ geçidi, birincil ve ikincil DNS alanları boş görünüyor. Ne yapmam gerekiyor yardımlarınızı bekliyorum. Teşekkür ederim.

Merhabalar,

Modem de ayar yaptım doğru mu yaptım bilmiyorum da bağlantıyı bir türlü beceremedim.
TP-Link VC220-F3V modem kullanıyorum da acaba desteği falan mı yok.
Bilen yapabilen arkadaşlar yardımcı olabilir mi?

Turknet Ipv6 sisteminde değişiklik yapmış. Eskiden modeme wan ve lan için aynı prefix geliyordu, bende iki gün önce değişmiş ve ikisine farklı prefix gelmiş. Ipv6 adresi alıp bağlantı kuramayanların çoğunun sorununu çözeceğini tahmin ediyorum, zira eski sistem çakışma yarattığı için çoğu modemde sorun yaratıyordu.

Turknet Ipv6 sisteminde değişiklik yapmış. Eskiden modeme wan ve lan için aynı prefix geliyordu, bende iki gün önce değişmiş ve ikisine farklı prefix gelmiş. Ipv6 adresi alıp bağlantı kuramayanların çoğunun sorununu çözeceğini tahmin ediyorum, zira eski sistem çakışma yarattığı için çoğu modemde sorun yaratıyordu.
Evet bendeki sorun çözüldü. İnterneti IPv6 öncelikli ve sorunsuz bir şekilde kullanıyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı