Modem önerisi

noshima

Hectopat
Merhaba arkadaşlar,

1300~1800₺ arasında modem arıyorum.

Şu an için aklımda olan modem Keenetic carrier onun dışında önerebileceginiz bir modem var midir?
Kapsama alanın fazla olması yeterlidir. İnternet 50Mbps olduğu için ahım şahım bir şey lazım değil.

ADSL kullandığım zamanlarda problemimi bu modem kısmen çözmüştü. Kısmen diyorum çünkü diğer problemi ben kendim çözdüm. ADSL kabloyu kesip yamalamıştım...

Şu anki modemim Wi-Fi'da çok kararsız çalışıyor. 4~5 senesini doldurdu normal buluyorum çünkü 7/24 çalışıyor. Benim için DSL üzerinde ki hata payının az olması, kararlı bir Wi-Fi bağlantısı sunması yeterli.

İlettiğiniz modem görünüş anlamında çok alengirli bana biraz daha sade görünüş lazım.

Şu anki modemim Wi-Fi'da çok kararsız çalışıyor. 4~5 senesini doldurdu normal buluyorum çünkü 7/24 çalışıyor. Benim için DSL üzerinde ki hata payının az olması, kararlı bir Wi-Fi bağlantısı sunması yeterli.

İlettiğiniz modem görünüş anlamında çok alengirli bana biraz daha sade görünüş lazım.

Yani Asus mekiği değil. Normal siyah modem. 4 anten MIMO.

Geri
Yukarı