Modem prizi değişir mi?

ismimberkay

Hectopat
Yer
Miami, FL
Evimde eski ADSL giriş için bu prizden var ve farklı odalara taşıyamıyorum, bunun için alternatifler var mı? Kablo ile hat çekmek dışında basit çözümler?(Ev telefonu yok)

Odadaki Bu Giriş DSL Kablosu Girişi mi? | SDN Forum

Son düzenleyen: Moderatör:
Priz değişebilir, aşağıya rehber bırakıyorum. Başka bir odaya da priz bağlamak istiyorsanız benim bildiğim kabloyu uzatmanız gerekir. Bunların dışında kablosuz çözümler düşünebilirsiniz.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Duvarın içinde farklı kablo vs olabilir mi? Mesela o priz duvarın içindeki farklı bir kabloya bağlı olduğu için dönüştürücü alıp farklı bir prize taksam çalışmaz çünkü DSL için kullanılan priz o. (Fişte 3 girişli)

Fişin 3 girişli olabilir. Ancak 2 girişi kullanılmaktadır. Paylaştığım görseldekiler işini görür.

Fişin 3 girişli olabilir. Ancak 2 girişi kullanılmaktadır. Paylaştığım görseldekiler işini görür.

Hayır anlatamadım. Salonda

1601721320904.png

Prizden var ve modemin DSL kablosunun fişide bu şekilde. Ben modemi kendi odama taşımak istiyorum fakat 3 girişli priz yok. Herhangi bir dönüştücü veya küçük bir kablo ile normal prize takabilir miyim bu fişi?

1601721460893.png

Geri
Yukarı