Çözüldü Modemden Kaynaklı Bilgisayarın Kasması

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

sonerekinci

Hectopat
Yer
İstanbul Üsküdar
Daha fazla  
Meslek
Aşçı
Herkese iyi geceler. Benim çok değişik bir problemim var arkadaşlar size şöyle izah ediyim. Ben online oyunlar oynuyorum fifa14, cod4, league of legends gibi ve sistemim bu oyunları çok rahat açabilecek kapasitede fx 8350 işlemci olsun r9 270x ekran kartı olsun.

Problemim online oyunları oynarken oyundaki akıcılık yok fareyi sağa sola çevirdiğimde kasma ve takılmalar oluyor. Oyunlardaki fps ve pingim normal seviyelerde, bu sistemden kaynaklı kesinlikle değil evdeki diğer bilgisayardanda deniyorum ondada aynı problem oluyor.

Sonra oynadığım online oyunlara offline olarak girdim modemi kapayarak o zaman hiç bi kasma hiç bir takılma yok ve oyunlardaki fps ve pingim normal seviyelerde kullandığım internet paketi hipernet 20 mb ben modemin yada kullanmış olduğum internet paketinden kaynaklı olduğunu düşünüyorum sizinde fikirlerinizi tavsiyelerinizi alırsam daha sağlıklı karar vereceğim. Teşekkürler

Son düzenleyen: Moderatör:
Güncellerken dikkat edin, farklı revizyonları varsa yüklediğinizde sorun çıkartabilir.

Güncellemeyi yapmadım zaten sorun olduğunda format atıp güncellemiştim yine devam etmişti ve diğer bilgisayarda da yapmıştı. Sorunu hala tam olarak çözemedim vdsl2 modem bulsam birinden denemek için sorunun tam olarak internet mi, modem mi olduğunu göreceğim ama çevremde modem yok ve bende emin olmadan boş yere 200 tl vermek istemiyorum internet kaynaklı sorunsa yazık olur.

Son düzenleyen: Moderatör:
Ethernet kablosundan olabilir. Çevrende kendi kablosunu 10 dakikalık ödünç verebilecek birisi var mı?

Uyarı! Bu konu 11 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı