Moderatör Arıyoruz

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Ha yok ben moderatörlük yaptım zaten. Şahsi işlerim için bırakmam gerekmişti. Çok da keyif almıştım açıkçası:) Ama zor iş cidden. Tüm moderatörlere önce allahtan sabır diliyorum, sonra kolaylık diliyorum:)
Hmm bırakman isabet olmuş 🤣 şaka bir yana gerçekten ben de Moderatörlere sabır diliyorum çünkü hem işleri çok zor hem de sitede ben aktifim artık 🤣

Belki 35 sayfa içerisinde sorulmuştur ama yine de meraktan sorayım. Moderatörler bu işi gönüllü mü yapıyor yoksa ücretli mi?

24 yaşındayım, gün içerisinde yeteri kadarından daha fazla aktifim. Mizah içeren cevaplar vermekten hoşlanıyorum, ayrıca bekarım. If you can give me one chance, i can show you what can i make. Görüldüğü gibi enternasyonal bir insanım. 6 yıllık üniversite tecrübem, teknolojiye olan ilgimle aralarına katılmam gerekiyor. Herkesle vs. atmamla namım yürüyor. Düşünürseniz, ben de düşünürüm. 😈

@saY 5 yıl kombo yapana i8 veriyorlar 😒. Gönüllü yapan bulmak zor bu devirde ancak düşündüğün kadar almıyor moderatörler.
Harici bir işte çalışmadan full time yaparsanız geliriniz yeterli olur mu? Ya da şöyle sorayım asgari ücretle 1 saat çalışmanın getirisi 9 TL falan, moderatörlüğün ne kadar? :D

Moderatör olmak için, illa buradan belirtmek mi gerekiyor e-posta dışında?

@MayCrasH Yanlış bir şey mi söyledim?
Hayır gerekmiyor.
24 yaşındayım, gün içerisinde yeteri kadarından daha fazla aktifim. Mizah içeren cevaplar vermekten hoşlanıyorum, ayrıca bekarım. If you can give me one chance, i can show you what can i make. Görüldüğü gibi enternasyonal bir insanım. 6 yıllık üniversite tecrübem, teknolojiye olan ilgimle aralarına katılmam gerekiyor. Herkesle vs. atmamla namım yürüyor. Düşünürseniz, ben de düşünürüm. 😈
Düşünüyorsanız mail yolu ile başvuru yapın.

Kardeşim kusura bakma ama 6 yıllık üniversite tecrübesi ne demek çok merak ettim. Neyi tecrübe ettin tam olarak?

Harici bir işte çalışmadan full time yaparsanız geliriniz yeterli olur mu? Ya da şöyle sorayım asgari ücretle 1 saat çalışmanın getirisi 9 TL falan, moderatörlüğün ne kadar? :D
Full time yapabilecek birini tanımıyorum, oldukça yorucu bir iş. İş olarak görmeyin bu görevi bir nevi sorumluluk almaktır.

Kardeşim kusura bakma ama 6 yıllık üniversite tecrübesi ne demek çok merak ettim. Neyi tecrübe ettin tam olarak?
Okumasaymışım da olurmuş, bunu tecrübe ettim. Birilerine boyun eğmek, dik durmamak, yeterliymiş bu ülkede bunu tecrübe ettim. Acı ama gerçeklerle yüzleştiren bir tecrübe.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı