Moderatör ekibi süreli hesap kısıtlaması

techislife

Hectopat
Soru işareti yerine nokta kullanımı
Değerli dostlar. Bir arkadaşa APU GPU ile Ethereum kazımı yapamayacağını anlatacaktım. Alacağı Hashrate'in çok düşük olacağından bahsedecekken hesabım anında süreli olarak kısıtlandı. Cidden merak ediyorum hesap kısıtlayarak insanlara GPU büyük yazmadı diye ne öğretmeyi amaçlıyorlar? Gerektiği yerde ve zamanda anında insanlara yardımcı olamayacaksam bu işin mantığı ne? Uyarı verebilir veya mesaj atabilirsin moderatör ekibi olarak. Ben de forumu zaten çok sevdiğim için bir şey diyecek halim yok ancak tam mesaj atacakken hesap kısıtlaması yemek çok can sıkıcı. Ben mi yanlış düşünüyorum dostlar, yardımcı olur musunuz? Bir fikir alışverişi yapalım.

Technopat Sosyal'e katılırken kuralları okuyup (?) kabul ediyorsunuz. Bu durumda kural ihlalinde ceza almanız normal. 👍

Kuralları elbette kabul ediyoruz fakat kuralları kabul ettik diye evimize gelip dayak da atsınlar bari. Zaten buradaki tartışma kuralların cezalarının anlamsız ağır olması. İnsanları yazmaktan soğutuyor ve bildiği konulara bile ceza alırım diye yazmayı bırakanlar gördüm. Pek de haksız değiller.

Kuralları elbette kabul ediyoruz fakat kuralları kabul ettik diye evimize gelip dayak da atsınlar bari. Zaten buradaki tartışma kuralların cezalarının anlamsız ağır olması. İnsanları yazmaktan soğutuyor ve bildiği konulara bile ceza alırım diye yazmayı bırakanlar gördüm. Pek de haksız değiller.
Son 1 yılda sadece 1 ceza aldım. Ceza almamak zor bir şey değil.
1612088339016.png

Geri
Yukarı