Moderatör olmak zor mu?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Normal düz moderatör iseniz çok zor sayılmaz. Sadece tek bir bölüme bakıyorsunuz ve belirli bir çalışma saatiniz yok.
Sadece kategori değil. Kategori + denetim olanı da var. Ne bir Süper moderatörün görevi kolay, ne de bir moderatörün görevi kolay.

Ne yapacaksınız moderatör olup da? Başka bir forumda moderatörlük yaptım yıllar önce. Eğlenceli bir yanı yok. Sade üyelik daha iyi.

Ya hani meraktan. Bir şey merak etmek normal bir şey. O da sizin görüşünüze kalmış.

@BalikŞuşişi Hocam, sizin de fikrinizi almak isterim.
Olmak zor mu? Pek değil aslında. Yeterli bilginiz varsa, şartlara uyuyorsanız girersiniz. Tabii şartlara %100 uymanız gerekmiyor. Size göre bu şartlar esnetilebiliyor.

Peki, moderatörlüğe devam etmek zor mu? Duruma göre değişmekte. Yoğun olan saatlerde bazen yok oluyorum ben :D

Yine de üyeler ile tatlı tatlı şakalaşmak, diğer moderatörler ile yapılan sohbetler falan çok hoş. İşin yoğunluğunu unutturacak derecede hoş diyebilirim.

Combine olmak kolay olmadığı gibi moderatör olmak da kolay değildir.

Nasıl moderatör olunur diye bir konu açmıştım, operatörler cevap vermişti. Ben de kurallara baktım.
Moderatör olmak sizce nasıldır, zor mu?

Her lafa karşılık veriyorlar. Numlock olmayan klavye alma dedim, GTA 5 oynayamazsın dedim, beni banladı ya:D

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı