Moderatör olmanın iyi ve kötü yanları nedir?

Moderatörler tıpkı böyle;
1668941255325.png

@AJFA tek bir şey merak ediyorum. Asgari altı mı alıyorsunuz? Yoksa asgari üstü mü?

@AJFA tek bir şey merak ediyorum. Asgari altı mı alıyorsunuz? Yoksa asgari üstü mü?
Forumda yaklaşık 20 tane moderatör var, hepsi asgari ücret alsa 110.000TL tutar hocam. Bence asgari ücret olmasının imkanı yok.

Son düzenleme:
Moderatör olmak gönüllülük esasına dayanır. Ücret verildiğini zaten herkes biliyor. Öyle yüksek bir ücreti yok. Zaten hepsi için de konuşabilirim, para için yapan yok. Sorumluluk alabilmek gerekiyor. Elbette sabırlı da olmak lazım. Zaten @AJFA hocamız da açıklama yapmış. Gerçekten de emeği çok bir insan.

Kendimizi geliştirme açısında birçok iyi yanı var. Ancak her bir moderatöre maaş bağlanması lazım. Kimse bedava çalışıp milletin saçmalıklarıyla uğraşmak istemez. Hava atmak için moderatör olmak isteyenler hariç. Bana bedavaya verseler kabul etmem.

Moderatör olmak gönüllülük esasına dayanır. Ücret verildiğini zaten herkes biliyor. Öyle yüksek bir ücreti yok. Zaten hepsi için de konuşabilirim, para için yapan yok. Sorumluluk alabilmek gerekiyor. Elbette sabırlı da olmak lazım. Zaten @AJFA hocamız da açıklama yapmış. Gerçekten de emeği çok bir insan.

@AJFA hocamızın gerçekten çok emeği var dediğiniz gibi emeği geçen arkadaşlara sevgiler saygılar.

Geri
Yukarı