Moderatörler sinirleniyor mu?

Sinirlenmemeliler diye düşünüyorum. Sinirleneceklerse neden mod oluyorlar?
Bu durumdan tüm moderatörler kendi kişiliklerini, duygularını bir kenara bırakıp işini yapmalılar gibi bir anlam çıkardım. Sizce bu ne kadar mümkün? Sinirlenip buna bağlı olarak daha fazla ceza veren olabilir, sinirini kendi içinde yaşayan olabilir. İlki olmamalı, ikincisine de kimse karışamaz.

Hayır sinirlenmezler, yemezler, içmezler ve asla konuşmazlar. Aslında hepsi soyut varlıklar ve insan değiller. Rivayet edilir ki hiç gülmezler. Duyu organları yoktur. Kırmızı gözleri vardır.

Hayır sinirlenmezler, yemezler, içmezler ve asla konuşmazlar. Aslında hepsi soyut varlıklar ve insan değiller. Rivayet edilir ki hiç gülmezler. Duyu organları yoktur. Kırmızı gözleri vardır.
Shinigami mi bu adamlar?

Sanırım bana bu cezayı veren moderatörün sinirli gününe denk gelmişim.

Ekran Alıntısı.PNG

Sinirlenmemeliler diye düşünüyorum. Sinirleneceklerse neden moderatör oluyorlar?
Duyguları kendilerini ilgilendirir.

Sorun olarak değerlendirilecek nokta, öfkelerini haklılık/haksızlık gözetmeksizin absürt bir şekilde davranışlarına yansıtıp yansıtmadıkları. Yansıtmıyorlar ise kimse karışamaz lâkin demek istediğin, bir olayın galeyanına gelip ölçüsüz bir şekilde üyelere çatmaksa amenna; haklılığının esasında, saygı çerçevesi içerisinde sitem etmeye hakkın var.

Geri
Yukarı