Moderatörler yoruluyor mu?

Onlar çeşitli mutasyonlar sonucu ortaya çıktı. O yüzden yorulmaz, yemek yemez, su içmez, gülmezler.

Şaka bir yana da, büyük emek veriyorlar. Kendilerine buradan teşekkür ediyorum. Ah bir de tak diye konuyu kilitlemeseler tam olacak da neyse:)

Moderatör değilim. Ama yorulduklarını adım gibi biliyorum. Hele ki evde kaldığımız bu dönemler de, öyle fazla konu açılıyor ki. Özellik ile konu dışı. Hepsini onaylamak ve yazımları düzeltmek zor iş. Ama bazen otomatik düzetme yapıyorlar galiba. Bazı konular da emojiden sonra küçük harf ile başlıyor🤣 Ama haklarıdır bu kadar konunun altından başka şekil ile kalkamazlar. Helal olsun tüm kadroya vallahi. Zor iş tebrik ederim👏

gerçekten zor iş

Evet, gercekten de öyle. Nereden mi biliyorum? Cünkü bizzat moderatörlük yaptigim büyük forumlar oldu. Hakli olarak uyari versen de insanlar sizi düsman olarak görebiliyor. Özel mesaj yoluyla az tehditler almadim zamaninda. Bilgisayar basinda ne tür insanlar oturuyor siz tahmin edin artik.

Technopat gibi kitlesi genis forumlarda moderatörlük yapmak sabir ister. Kolay degil, fakat eglenceli oldugunu söyleyebilirim.

Geri
Yukarı