Moderatörler sinirleniyor mu?

Bu durumdan tüm moderatörler kendi kişiliklerini, duygularını bir kenara bırakıp işini yapmalılar gibi bir anlam çıkardım. Sizce bu ne kadar mümkün? Sinirlenip buna bağlı olarak daha fazla ceza veren olabilir, sinirini kendi içinde yaşayan olabilir. İlki olmamalı, ikincisine de kimse karışamaz.

Duyguları kendilerini ilgilendirir.

Sorun olarak değerlendirilecek nokta, öfkelerini haklılık/haksızlık gözetmeksizin absürt bir şekilde davranışlarına yansıtıp yansıtmadıkları. Yansıtmıyorlar ise kimse karışamaz lâkin demek istediğin, bir olayın galeyanına gelip ölçüsüz bir şekilde üyelere çatmaksa amenna; haklılığının esasında, saygı çerçevesi içerisinde sitem etmeye hakkın var.

Demeye çalıştığım sinirlerini üyelere aktaramazlar. Her insanın sabrı vardır sinirlenirler tamam ama sırf o an sinirliler diye birisine katı davranamazlar.

Demeye çalıştığım sinirlerini üyelere aktaramazlar. Her insanın sabrı vardır sinirlenirler tamam ama sırf o an sinirliler diye birisine katı davranamazlar.
Demeye çalıştığını ikinci cümlemde belirttiğim üzere anlamışım o halde. Öyle durumlarla [görünür kısmını göz önünde bulundurup konunun derinine inmeden (senin perspektifinden yaklaşarak) varsayıyorum] karşılaştıysan haklısın elbette.
(...) demek istediğin, bir olayın galeyanına gelip ölçüsüz bir şekilde üyelere çatmaksa amenna; haklılığının esasında, saygı çerçevesi içerisinde sitem etmeye hakkın var.

Hepimiz en nihayetinde insanız, her zaman sakin kalamayabiliriz diyerek eften püften meselelerde çok da takıntı haline getirmem lâkin savunulacak bir tutum değil; yazdığın cümle doğrultusunda haklısın.

Son düzenleme:
Konuyu merak ettim, link bırakabilir misiniz?
Kilitlenmiş...

Kilitlenmiş...
Yazım denetimi kullanılmış sadece. Detaylı düzenleme yok.

Geri
Yukarı