Technopat Sosyal Moderatörlerinin Dikkatine!

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu arada takintili oldugumu nereden cikardiniz? Bir konuda bir paragrafta pek cok hata yapan birini digerlerinde oldugu gibi standart yazim hatasi uyarisi ile uyarmisim. Verilen sure bir saat. Kisi kendi yazdiginin dogrulugunu dahi kontrol etmeden bir de kalkip adimi da yazarak ben neden ceza aldim derse ben de ona git ogren derim tabii. Bunu takinti olarak algiliyorsaniz algilarinizla ilgili sorununuz olmali. Koca koca adamlara ilkogretimde ogrenemedikleri dilbilgisini biz mi verecegiz? Devletin bu konuda kurumlari var. Ben neden ceza aldigimi anlamadim diyorsa gitsin yetkili kurumda ogrensin.
Karşı taraf hatasının ne olduğunu merak etmiş, @dresminero moderatör ilgili açıklamayı yapıcı bir dille düzgün bir üslupla yapmış ve bunun karşılığında @Elcros minettar olduğunu belirtmiş.

(...)

Kaldı ki, @Elcros "Ben kesinlikle hatalı değilim!" diye bir şey de demedi. Sadece hatalarını göremediğini belirtti ve mesajında düzenlenme ibaresini göremediği için de mesajında hata olmadığını düşünmüş olabilir.
Arkadaş sağ alt tarafta "Son düzenleme moderatör" yazısını göremediğinden mesajının düzenlenmediğini zannetmiş ve bu yüzden hatalarını görememiş olabilir. Zaten hata yapmadığını da iddia etmedi. Konu içeriğinde de aynen şu şekilde belirtti:
Kesinlikle amacım isyan etmek değil, yanlışımı öğrenmek için açıyorum bu konuyu.
Her üyenin sizin gibi düzenlenme geçmişini görebileceği bir paneli yok. Üyeler de bu yüzden mesajlarının ilk hâli ve son hâli arasındaki farkları anlayamayabilir. Anlayamamak ve fark edememek insanın doğasında olan bir şey değil mi?

Ayrıca uyarıyı kimin verdiği anlık bildirim özelliği sayesinde görülebiliyor.

Hatalarını öğrenmek isteyen birine neden böyle cevap verilir?

Ayrıca herkes yaş olarak büyük değil. Bu forumda 10 yaşında kişiler de var, 15 yaşında da var, 25 yaşında da var 40 yaşında da var. Bu forumda yaş sınırı yok.

Ekleme: Ayrıca olup bitmiş ve üst yönetim tarafından gerekli açıklama yapılmış bir konu neden hâlâ uzatılır?

Kuralların, uyarıların, cezaların bir amacı da o değil mi zaten?
Dünden bugüne ne değişti? Konu kilitlenmiş, çözülmüş neden hala uzatılıyor? Sevgili @M3ric.
Bunu konuyu acan ve yonlendirenlere sormalisiniz. Konuyu acan ben degilim. Bu konuda adim gecen mesaja yonelik yanit verdim sadece. Takintili denilerek itham edildigim ve verdigim yanit icin hakaret ediyor diye raporladiginiz mesaj. Bunu mesaji atan arkadasa sormaniz gerekmez mi boyle dusunuyorsaniz?
Sizin derdiniz ne?
Adim yazilarak takintili olarak itham ediliyorsam yanit vermeye hakkim olmali diye dusunuyorum. Bunu dert olarak mi algiliyorsunuz?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı