Modern Warfare 2 ve Warzone 2.0 hangi silahlar kasılmalı?

mertlev

Hectopat
Selam bu oyunda hangi silahlar kasılmalı? Silahlar hakkında bilgim 0 ve çöp bir silaha saatler gömmek de istemiyorum açıkçası. Bu konu hakkında rehber olan yerli yabancı YouTube kanalları da varsa paylaşırsanız sevinirim.

Dostum şimdi multiplayer kısmıyla ilgileniyorsan ona göre günlerce anlatım yapabilirim. Şuan tüm silahların tüm görevleri bitmek üzere benim. Polyatomicler açıldı bile. MW 2019'da da full+full idim. Senin amacın bir silahta ustalaşmak ve multiplayerde öyle mi takılmak? Yoksa Warzone alanında iş görür bir silahta mı ustalaşmak?

Dostum şimdi multiplayer kısmıyla ilgileniyorsan ona göre günlerce anlatım yapabilirim. Şuan tüm silahların tüm görevleri bitmek üzere benim. Polyatomicler açıldı bile. MW 2019'da da full+full idim. Senin amacın bir silahta ustalaşmak ve multiplayerde öyle mi takılmak? Yoksa Warzone alanında iş görür bir silahta mı ustalaşmak?
Şu sıralar mp de daha çok takılıyorum yakın başladım sadece m4 fulledim. Yani hem mp de hem warzone da etkili silahları öğrenip onlar odağında gelişip ustalaşmak istiyorum oyundaki tüm silahları geliştirip vakit harcamak istemiyorum hocam.

Rpk, taq V, Fennec, kastov 762 yanlışım olabilir bunlar + kullanacağın Sniper.
Bu tarz şeylerden bahseden takip edebiliceğim bi youtube kanalı var mı hocam ?

Son düzenleme:
Şu sıralar MP de daha çok takılıyorum yakın başladım sadece M4 fulledim. Yani hem MP de hem Warzone da etkili silahları öğrenip onlar odağında gelişip ustalaşmak istiyorum oyundaki tüm silahları geliştirip vakit harcamak istemiyorum hocam.

Bu tarz şeylerden bahseden takip edebileceğim bir YouTube kanalı var mı hocam?

YouTube üzerinde kanallar mevcut ama öyle takip ettiğim yok en güncel video olan meta silah Build'leri var yabancılar dahil orada detaylı Tune ayarları falan hepsini gösteriyor.

Belirli silah kasmak diye bir şey yok. İstediğin silaha takacağın eklentiyi kullanabilmek için X silahını da 10-15 level yapman gerekebiliyor.

RPK on numara silah hem uzun namlulu hem stabil hem de bol mermi.

89f5812b8875fac236f1871bccc7eda88f05e828-1280x720.png

Geri
Yukarı