Modiwake'in sürekli etki etmesi için ne yapmalıyım?

GreatArcher

Kilopat
Makaleler
1
Modiwake'i aralıklarla kullanınca işe yarıyor (örneğin 1 hafta arayla). Fakat her gün atınca işe yaramıyor. Çünkü vücut tolere ediyor bu ilacı kısa sürede. Bana her gün kullandığımda aynı etkiyi verecek ilaç lazım. Böyle bir ilaç biliyor musunuz? Bu ilacın ben de hiçbir yan etkisi olmadı. Aksine faydaları çok. Örneğin kullandığım zamanlar dopamin seviyesi artıyor ve kendimi mutlu hissediyorum. Bunun dışında odaklanmam artıyor, enerjim artıyor. Yaptığım işe tam konsantre olarak sıkılmadan bakabiliyorum. Modiwake + kahve olarak kullanınca etkisi daha da artıyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
Ekşide biri böyle yazmış: "3 hafta aralıklarla kullanılırsa işe yarar. amfetamin türevi olduğu için kafein vs gibi uyarıcılarla pek kullanılması tavsiye edilmez. vücut bir süre sonra tolerans geliştirir. yarım sabah yarım öğlen almak işe yarayabilir. çakma ritalin gibidir. aslında uyarcı/antidepresant sınıfında wellbutrin xl öte iyi olsa da, ithalatı durdurulunca buna yöneldi insanlar. kırmızı reçete vs istemez. 200 mg 166 tl civarı şu an. dövlet büyük ksımını öder. 20 tlye falan gelir. öyle hayat ziken falan bişi değildir. dikkati arttırır. burada malak gibi okuyup içmeye falan çalışmayın doktor tavsiyesiz. hadi geçmiş olsun."

Ekşide biri böyle yazmış: "3 hafta aralıklarla kullanılırsa işe yarar. amfetamin türevi olduğu için kafein vs gibi uyarıcılarla pek kullanılması tavsiye edilmez. vücut bir süre sonra tolerans geliştirir. yarım sabah yarım öğlen almak işe yarayabilir. çakma ritalin gibidir. aslında uyarcı/antidepresant sınıfında wellbutrin xl öte iyi olsa da, ithalatı durdurulunca buna yöneldi insanlar. kırmızı reçete vs istemez. 200 mg 166 tl civarı şu an. dövlet büyük ksımını öder. 20 tlye falan gelir. öyle hayat ziken falan bişi değildir. dikkati arttırır. burada malak gibi okuyup içmeye falan çalışmayın doktor tavsiyesiz. hadi geçmiş olsun."
Hocam bana her gün kullandığım zaman işe yarayacak ilaç lazım.

Yeni konular

Geri
Yukarı