Boyumun uzaması için ne yapmalıyım?

Hasan oğlan

Centipat
Daha fazla  
15 yaşıma yeni girdim. Sakal ve biyik hafiften belli olmaya başladı. 166-167 boyum var. Babam 168 annem 158 ve amcalarim uzun degil. Anne tarafım pamuk prenses ve 7 cuceler gibi. Boyumun 175-180 olmasini istiyorum. Mumkun mu? Gym, yüzme ve basketbol. Hangi spora yonelmeliyim?

Son düzenleyen: Moderatör:
spor ve yediklerin çok önemli olsada en önemlisi genetikdir yakında 17me gireceğim boyum 1.67 bazen 170 bolca d vitamını almanı tavsiye ederim spor salonundan da bir süre uzak dur

15 yaşıma yeni girdim. Sakal ve biyik hafiften belli olmaya başladı. 166-167 boyum var. Babam 168 annem 158 ve amcalarim uzun degil. Anne tarafım pamuk prenses ve 7 cuceler gibi. Boyumun 175-180 olmasini istiyorum. Mumkun mu? Gym, yüzme ve basketbol. Hangi spora yonelmeliyim?
Yazdığın tüm spor dallarını yapmaya vaktin varsa hepsini yap bence, gym'e gidersen ağır kilolara girmemek senin adına iyi olur. İlerde boyunu bile önemsemeyeceksin belki de çok kafana takma daha büyük dertler çıkabilir karşına.

Basketbol boyunu önemli ölçüde uzatabilir ancak senin için pek yararlı olabileceğini düşünmüyorum, sağlıklı beslen ve spor yap.

Geri
Yukarı