Monitör aniden kapanıyor

MassakaaN

Hectopat
Öncelikle merhaba arkadaşlar. PC'de bir sorun var ama anlamış değilim. Hiçbir şey yokken monitör kapanıyor ama PC hala açık. Isı problemi de yok. Boştayken zaten MSI Afterburner'dan ayarlıyorum manuel bir şekilde, 27-28 dereceden yukarı çıkmıyor. Oyun oynarken otomatiğe alıyorum 60 derece üstüne çıkmıyor. Acaba MSI Afterburner'dan manuel bir şekilde ayarladığım için ekran kartında bir sorun mu oluşuyor zorlanıyor mu acaba bu konuda ne yapmalıyım tavsiyelerinize açığım şimdiden teşekkürler.

Eğer PC kitlenirse, monitörü açığ kapatarak bunu anlayabilirsin, tekrardan açtığında hala aynı görüntü ise PC'de bir şey var demektir.

Monitör bir daha açılmıyor. Kapatıp açsamda, fişini çekip taksamda. Ancak PC'yi kapatıp açınca düzeliyor. Sonra arada bir gidiyor.

Global forumda MSI Afterburner'ın buna yol açabileceğine dair tahminler dolaşıyor. FurMark ile 10 dkdan fazla çalıştırmadan test yapmanız mümkün mü aynı sorun oluşuyor mu?

FurMark testi yaptım 10dk bir sorun ile karşılaşmadım.
B.

Global forumda MSI Afterburner'ın buna yol açabileceğine dair tahminler dolaşıyor. FurMark ile 10 dkdan fazla çalıştırmadan test yapmanız mümkün mü aynı sorun oluşuyor mu?

Bu durumda MSI Afterburner kullanmasam mı? Fakat PC boştayken sıcaklık 50 derecelere ulaşıyor.

Geri
Yukarı