Monitör YouTube'da dolaşırken aniden kapanıyor

Tunahanbaba8854

Femtopat
Daha fazla  
RAM
16 Gb
Ekran kartı
asus tuf gaming gtx 1660 ti 6gb oc edition
Merhaba arkadaşımın kullanmadığı eski model bir monitör vardı. Kullanmıyosan bana ver dedim verdi getirdim eve kablosu VGA giriş olduğu için dönüştürücü ile bilgisayara bağladım ardından ekrana geldi birkaç saat sorunsuz 2. ekran olarak kullandım. Ama YouTube'da dolaşırken aniden ekran gitti kaç kez kabloyu çıkar tak yaptım biri beni aydınlatsın.

Google ayarlarından donanım hızlandırmayı açıksa kapayın veya kapalıysa açın düzelecektir. Bende de bu sorun vardı örneğin sayfayı aşağı kaydırınca kapanıyordu monitör. Bu şekilde düzeltitim.

İlk monitör ün çalışıp da ikinci takdıgın çalışmıyorsa dönüştürücü de arıza lan mış olabilir ( bazen dönüştürücü pc ilk açılış da çalır 15 dakika sonra görüntü yü
keser ise dönüştürücü uyumsuz olabilir ) .

İlk monitör ün çalışıp da ikinci takdıgın çalışmıyorsa dönüştürücü de arıza lan mış olabilir ( bazen dönüştürücü PC ilk açılış da çalır 15 dakika sonra görüntü yü.
Keser ise dönüştürücü uyumsuz olabilir ).

Teşekkürler yeni bir tane alıp denerim.

İlk monitör ün çalışıp da ikinci takdıgın çalışmıyorsa dönüştürücü de arıza lan mış olabilir ( bazen dönüştürücü PC ilk açılış da çalır 15 dakika sonra görüntü yü.
Keser ise dönüştürücü uyumsuz olabilir ).

Yenisini aldım sorun aynı.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı