Monitör aniden kapanıyor

BurakQQz

Femtopat
Daha fazla  
Merhaba, ekran kartım MSI RX 480 8 GB. Yüksek grafikli oyunlar oynarken oyunum takılıyor biraz oynadıktan sonra monitörüm aniden kapanıyor. Bir şey denedim MSI Afterburner'den Power limiti -50 yaptım ve oyunun takılması monitörün aniden kapanması düzeldi, ayrıca ekran kartı hızının frekansını düşürdüm. Sizce bunun sebebi nedir?

Son düzenleyen: Moderatör:
Sorun monitör ile alakalı değil. Ekran kartına FurMark testi yapar mısın? Ayarlar stok olsun. Güç kaynağın nedir?

Sorun monitör ile alakalı değil. Ekran kartına FurMark testi yapar mısın? Ayarlar stok olsun. Güç kaynağın nedir?
Merhaba, FurMark testi kaç kere yapmayı denedim ama ekran kartına tam yük binince monitörüm kapanıyor ve FurMark testini yapamıyorum. Güç kaynağım ise Corsaır Carbıde Serisi Champ/spec-02 80plus 650w Kırmızı Fanlı Midt Atx Kasa fiyatı, teknik özellikleri, modelleri, en ucuz fiyatlarla Vatan Bilgisayar'da bu linkteki kasayla beraber

Denildiği gibi, Ekran kartı sorunlu. Monitör kapanmıyor ekran kartı görüntüyü kesiyor. Garantisi varsa gönderin.

Kapanan şey monitörünüz değil görüntü vermeyi kesen ekran kartınız. Garantisi varsa gönderin. Yoksa Power limit ayarını kartın pes etmediği ideal bir noktaya çekebilirsiniz.

Merhaba Recep abi, maalesef garantim yok Power limiti düşüğe çekmemde bir problem olur mu peki?

Denildiği gibi, Ekran kartı sorunlu. Monitör kapanmıyor ekran kartı görüntüyü kesiyor. Garantisi varsa gönderin.

Format atsam düzelme ihtimali var mı? Garantisi yok bu arada.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…