Monitör dahil 17.000 TL sistem önerisi

O paraya kötü bilgisayar alamazsın zaten.

Bunu gördüm üzerine monitör, soğutucu ekledim ve SSD'yi yükselttim istediğim fiyatlarda oldu sen ne önerirsin.

Bunu gördüm üzerine monitör, soğutucu ekledim ve SSD'yi yükselttim istediğim fiyatlarda oldu sen ne önerirsin.

Anakartı da Tomahawk yapabilirsin bütçe kalıyorsa.

SSD'yi Kingston A2000 500GB yap, soğutucu yu NZXT X53 Kraken yap, anakartı Tomahawk yap monitörü başka bir yerden indirimde al buradakiler pahalı.

Sıvı soğutma yerine işlemciyi yükseltmek daha iyi olmaz mı?

Tabi ki daha mantıklı ben siz sıvı soğutma ekleyince sıvı soğutma istiyorsunuz sandım Ryzen 5 5600X e yükseltebilirsin arada kalan farkla schyte fuma 2 ya da başka marka hava soğutma alabilirsin 120 mm sıvı yerine farklı bir mağazadan indirimde almanı öneririm.

Tabi ki daha mantıklı ben siz sıvı soğutma ekleyince sıvı soğutma istiyorsunuz sandım Ryzen 5 5600X e yükseltebilirsin arada kalan farkla schyte fuma 2 ya da başka marka hava soğutma alabilirsin 120 mm sıvı yerine farklı bir mağazadan indirimde almanı öneririm.

Farklı bir önerin var mıdır bu sistem yerine? İşlemci, anakart, SSD yükseltip monitör ekleyince 17k oluyor anakart yükseltimi ne kadar gerekli bir de?

Yeni konular

Geri
Yukarı