Monitör Ekranında Çizik Benzeri İzler

görüntülemede bir sorun yok zaten ekranı açtığımda gözükmüyor bile ama sonuçta belli bi miktar para verip alıyoruz bu ürünleri bu şekilde defolu olması canımı sıktı sadece ileride bi sorun yarıtırmı diye dusunuyorum
Daha net çekebilirsen bu konuda bir yorum yapmak daha mümkün olabilir. Dediğim gibi cidden böyle sağlam kirlerden birine benziyor. Dediğinize de hak veriyorum ayrıca.

Öncelikle Satıcıya degilde hepsiburadaya ulaş onlar yardımcı oluyorlar.
satıcı hepsiburdanın kendisi
Hepsiburada ise şaşırmıyoruz artık. Şu forumda sadece 1 ay takılan birisi bile onlarca Hepsiburada vukuatı okumuştur. İade gelmiş / hasarlı olup tamiri yapılmış ürünleri kaktıra kaktıra bir kaldılar. Buradan bir şey alırken çok dikkat edilmeli...

artık 1 değil 10 kere düşünürüm birşey alırken kendi kalitesini belli etti

satıcı hepsiburdanın kendisi

artık 1 değil 10 kere düşünürüm birşey alırken kendi kalitesini belli etti
Yanlız yorumunuz yanlış.Hepsiburada sadece aracı bir sitedir.Ürünün herşeyi tedarikçiye aittir. Mağaza puanlaması ve yorum sistemi bundan dolayı vardır. Siteden ziyade tedarikçiye kızmak gerek. Ayrıca geçenlerde ürün sipariş ettim ve sorunsuz idi.

Yanlız yorumunuz yanlış.Hepsiburada sadece aracı bir sitedir.Ürünün herşeyi tedarikçiye aittir. Mağaza puanlaması ve yorum sistemi bundan dolayı vardır. Siteden ziyade tedarikçiye kızmak gerek. Ayrıca geçenlerde ürün sipariş ettim ve sorunsuz idi.
hepsi buradayı kötülemek gibi bir niyetim yok zaten aracı bir firma dediğiniz gibi sadece okadar ''kolay iade'' diyorlar ürünü iade olarak gönderdiğimde ürün hasarlı iade alamayız diye geri gönderdiler

Hepsiburada sadece aracı bir sitedir. Ürünün her şeyi tedarikçiye aittir.
Bünyesinde satış yapan 3. parti satıcılar başka bir konu. Hepsiburada'nın bizzat kendi sattığı ürünlerde bolca bu durumlar mevcut. Bakın 12 bin TL'lik ekran kartını kullanılmış göndermişler.

Bünyesinde satış yapan 3. parti satıcılar başka bir konu. Hepsiburada'nın bizzat kendi sattığı ürünlerde bolca bu durumlar mevcut. Bakın 12 bin TL'lik ekran kartını kullanılmış göndermişler.
Valla ne diyim,o zaman tedarikçilerden almakta fayda var daha çok araştırıp :)

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı